Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Šok před zahájením festivalu v Karlových Varech. Andrea Verešová řekla: NEJEDU!

Zdroj:
+ Dalších 46 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Po Jiřím Bartoškovi nebo Marku Ebenovi patřila doteď k nejspolehlivějšímu inventáři mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, tentokrát se ale v lázeňském městečku neukáže ani na minutu. Československá modelka Andrea Verešová (39) eXtra.cz exkluzivně prozradila, co jí zkřížilo plány natolik, že vynechala akci, jíž byla pokaždé ozdobou. Její nejodvážnější róby z Varů najdete ve fotogalerii.

Andrea, která v den zahájení festivalu slaví narozeniny, toho má naplánováno tolik, že by ani neměla kdy se do Varů dostat.

„Letos jsem si nařídila klid a k narozeninám jsem si nadělila dovolenou. Dnes letíme do Itálie, kde budeme s rodinou a přáteli slavit. Vary tentokrát úplně vypouštím, aspoň budu příští rok vzácnější,“ prozradila eXtra.cz na první pohled vůbec nestárnoucí Verešová (39).

„Každý máme vrásky, je ale potřeba stárnout s grácií. Jsem ale ráda za lichotky lidí, kteří mi dávají najevo, že to se mnou pořád není tak špatné,“ prozradila nám.

Modelka si nemohla ani vybavit, kdy naposledy Karlovy Vary vypustila, na tento ročník ale nemohla přijít. „Minulý rok ve Varech byl velmi pracovně náročný. I letos byl velký zájem firem, za což jsem jim vděčná. Tentokrát jsem si ale řekla, že jeden rok nebude vadit, když si uděláme pauzu. Léto si tentokrát užijeme jinak,“ popisuje Verešová.

„Mám nabitý program. V noci jsem se vrátila z Mykonosu, kde jsem měla focení. Nyní letíme do té Itálie a pak mě hned čeká cesta za focením na Krétu. Je toho tolik, že Vary se nám tentokrát nevešly do programu. Ale příští rok tam ráda oslavím čtyřicítku,“ dodala pyšná maminka dvou dětí, Vanessy (téměř 12) a Tobiáše (10), které ze školy přinesly samé jedničky.

VELKOU FOTOGALERII ZE SLAVNOSTNÍHO ZAHÁJENÍ FESTIVALU NAJDETE ZDE!

Související články

Další články