Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šok po Výměně manželek: Lucie nechala Markétě doma nepříjemné překvapení

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
odporné
Ve středeční epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucka (42), Vlasta (46), Lucka (16) a Ríša (6). Na druhé straně se seznámili s Markétou (37), Vlastou (57), Michalem (12), Patrikem (11) a Melissou (1,5), kteří žijí v Orlové. Po deseti dnech strávených v náhradní rodině čekalo doma na Markétu nepříjemné překvapení. Redaktorům eXtra.cz svěřila, co jí tam diváky neoblíbená Lucie nechala.

Druhý díl Výměny manželek 2020 diváky rozpálil doběla. Vztek měli především na Lucii, která většinou jen popíjela alkohol a péči o svou domácnost nechávala na své šestnáctileté dceři Lucince. To, že jako hospodyňka nefunguje zrovna nejlépe, potvrdila i Markéta. Té totiž její náhradnice nechala doma nepříjemné překvapení.

Markéta se po příjezdu domů nestačila divit. „Když jsem po Výměně přišla domů, tak jsem myslela, že mě omyjou. Nevěděla jsem, jestli jsem ve svém bytě, nebo jestli jsem pořád u ní,“ svěřila eXtra.cz Markéta.

„Přišla jsem domů a prádlo, které vyprala, pověsila na věšáky a pak na garnýže po celém baráku. Tak jsem nevěděla, jestli jsem na vesnici nebo v paneláku,“ řekla naštvaná Markéta. „Prádla na žehlení byla plná skříň, hned jsem musela po příjezdu začít uklízet a žehlit,“ dodala.

Lucie nezvládala péči

K Lucčinu přístupu k péči o domácnost a děti během Výměny manželek se vyjádřil i její náhradní manžel Vlasta. „Nemůžu říct, že by se o děcka nestarala. Ale ona navařila na tři dny a to bylo všechno. Chodil jsem do práce a ona musela kluky vodit do školy, tak k nim musela vstávat. Nemohla spát do deseti, jak říkala, že je zvyklá. Bylo to pro ni evidentně těžké, vstávat třeba k holce v pět hodin. Byla z toho dost vyšinutá,“ doplnil tvrzení své ženy Vlasta.

Související články

Další články