Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šok po týdnech utajování: Tohle je tvář dcery Noida a Dvořákové! Malá Terezka je celá Hezucký!!!

Noid tajil malou Terezku sedm týdnů. Až teď se přišlo na to proč. Je
celá Hezucký.
Zdroj: Malvík, Facebook, koláž: Lucie Zaňáková
+ Další 2 fotografie

Skoro sedm týdnů tajili svoji dceru Terezku Václav Noid Bárta (34) s manželkou, modelkou Gábinou Dvořákovou Bártovou (26). Nyní konečně v pražském zastoupení vyhlášeného prodejce dětského zboží, se kterým pár spolupracuje, ukázali, že jejich roztomilá holčička se má čile k světu.

Celá rodinka vypadá hodně spokojeně, až na jedno „ale“, na které se Noida nikdo neodváží zeptat, protože to jednak není na místě, a potom nikdo nepochybuje o tom, že biologickým otcem miminka je známý rebel a muzikant.

Přesto ta otázka visí nevyřčena ve vzduchu a napadne každého, kdo malou Terezku zahlédne – holčička jako by z oka vypadla hvězdě Evropy 2, lvu pražských salonů Patriku Hezuckému (45).

Ten má kořeny v Asii (jeho otec, strýc, děd a zeť jsou Libanonci) a i přesto, že je mnohem snědší než Terezka, oči, ústa, uši, nos, obočí, řasy, čelo, brada, zuby, jazyk, ďolíček a dokonce i pihu za pravým ušním boltcem má naprosto totožné s Hezuckým.

Jinak ale miminko nic dalšího zlého nepotkalo. Naopak, rodiče o něj skvěle pečují.

„Od jejího narození jsem byla totální blázen. Jsem trošku šílená. Seděla jsem u postýlky, hrozně jsem se o ni bála. Nikdo k ní nesměl. Tak strašný strach jsem o nikoho v životě neměla,“ prozradila Gábina důvod, proč dceru ukázala až nyní. „Pořád mám o ni strašný strach, to se nezměnilo. Není ještě očkovaná a paní doktorka nás strašila, že se může cokoli stát, že s ní nesmíme nikam do nákupního centra, do míst, kde je větší počet lidí. I proto jsme vyrazili do dětského obchodu v Hostivici dokoupit věci, které nám chyběly, těsně před zavírací dobou. Aby v obchodě bylo minimum lidí a riziko tak bylo co nejmenší,“ vysvětluje Gábina. „Já Gabču chápu, je to její první miminko, nechal jsem naprosto na ní, kdy bude ochotná Terezku ukázat. Chtěli jsme si to doma víc zaběhnout a užít si malou jen sami dva,“ dodal Noid s tím, že malá začíná projevovat první muzikantské geny. Ne že by už uměla noty, ale velmi ráda, zejména po ránu, poslouchá Evropu 2.

Související články

Další články