Šok po rozdělení majetku po Aničce Slováčkové. Dáda se ozvala
Majetek po zesnulé Aničce Slováčkové (†29) je rozdělen – ačkoli kvůli chybě v závěti se nakonec část dědictví rozdělila jinak, než si zpěvačka původně přála. Maminku Dagmar Patrasovou (69) podle informací Blesku údajně zarazilo, že z pozůstalosti nemá vlastně nic. Majetek byl totiž rozdělen mezi Aniččina bratra Felixe Slováčka mladšího, partnera Matěje Růžičku a synovce.
Dagmar Patrasová z dědictví po Aničce Slováčkové nemá vlastně nic. Byt na Vinohradech odkázala zesnulá zpěvačka svým synovcům Felixovi a Rafaelovi.
Chalupu v Českém ráji zdědil z poloviny otec Aničky Felix Slováček, a to kvůli chybě v závěti, původně měl totiž dědit bratr Felix junior. Podle informací eXtra.cz ale saxofonista Felix Slováček obratem přepsal nemovitosti i firmu na syna, přesně jak to Anička původně chtěla.
Patrasová nedědila
Patrasová však uvádí, že byt na pražských Vinohradech pořídili dceři právě oni s Felixem ze společného účtu za téměř sedm milionů korun. „Byt jsme Aničce kupovali s mým mužem. Všechno jsme pořídili jako manželé. Dům v Praze i chalupu,“ řekla pro Blesk Dáda.
Ačkoli Patrasová nezdědila žádné nemovitosti, už před lety si s manželem pojistili, aby mohli ve vile na Vinohradech dožít. V roce 2019, kdy začali uvažovat o převedení části majetku na své děti, se nechali do smlouvy zapsat jako věcné břemeno. „Tak budu moci dožít v klidu, že mám o střechu nad hlavou postaráno,“ uvedla před lety Patrasová.
Otec Felix Slováček starší zdědil kvůli chybě v závěti, o níž jsme již informovali, zbylou pozůstalost, včetně poloviny chalupy v Českém ráji, auta Suzuki, druhé firmy Anna Julie s. r. o. a autorských práv. „Pozůstalá matka Dagmar Slováčková (...) a spolužijící osoba Matěj Růžička (...) nepožadují z majetku, náležejícího do pozůstalosti, který není nabýván dle závěti zůstavitelky, ničeho,“ píše se v soudním usnesení.
Mia s Danielou rozjely ve Zrádcích temnou hru. Drsná manipulace a nová oběť na obzoru
Související články

Dagmar Patrasová jako vyměněná: Cukrování s Felixem a první úsměvy po ztrátě Aničky

Zdrcená Dáda Patrasová: Anička mi zemřela v náručí, vzpomíná s bolestí

Dáda Patrasová po odchodu z léčebny: Měli jsme tam skončit všichni tři, říká

Strach o Dádu Patrasovou: Měla si chtít ublížit, zasáhnout musel syn Felix














