Melina Roberge a Isabelle Lagac jsou mladé dvacetileté holky, které si patrně myslely, že jejich krásný vzhled perfektně zamaskuje jejich naprosto pošetilý zločin.

Tyhle dvě mladé dámy jsou obviněny z pašování 95 kg kokainu v hodnotě 30 milionů dolarů. Tohle enormní množství drog měly propašovat až do Austrálie, avšak v Sydney byly chyceny. Příliš se netrápily tím, kde kokain ukryjí, a naprosto naivně si ho nacpaly do svých kufrů, kde ho také později policie našla.

Ještě předtím, než se uchýlily k tomuto hodně nesmyslnému činu, dováděly na dovolené a své žhavé fotky postovaly na sociální sítě. Při pohledy na dvě mladé ženy nejspíše nikoho nenapadne, že by se mohlo jednat o pašeráky drog.

Mladé holky se nejdříve pyšnily na Instagramu svými polonahými tělíčky, které si válely na pláži a užívaly si života snů. Jenomže nyní holkám sklaplo. Australská federální policie a australská pohraniční stráž podnikly drogovou razii, s čímž holky evidentně nepočítaly. Jejich sen o dokonalém životě se rychle rozplynul. Hrozí jim za tento čin totiž doživotní vězení.

Snad bude tento případ výstrahou dalším potenciálním lidem, kteří by za vidinou rychlého zbohatnutí takhle riskovali.