Když máte dostatek peněz, zdraví, krásnou rodinu a moc, pak se jednoho dne zkrátka musíte začít nudit. Neustále chodíte do práce, kde řešíte důležité věci a jste pořád zaneprázdnění. Přijdete domů, tam vás čeká rodina, postarší manželka a stereotyp. Tohle vás po několika letech manželství začne pořádně nudit a hledáte nějaké dobrodružství.

Takhle nějak to bylo nejspíše u britského poslance Labouristické strany, který se ve Velké Británii postaral o pořádný poprask. Keith Vaz, který je ženatý už pěknou řádku let a má dvě krásné děti, si totiž podle britských médií objednává mužské prostituty a kromě nechráněného sexu s nimi i fetuje.

Nedělník Sunday Mirror se postaral o pěkně velký šok, když přišel s pohoršujícími informacemi ohledně politikova tajného života. Sunday Mirror má údajně kromě fotek také video, které zachycuje Vaze při jeho praktikách.

Na konci srpna šli potěšit politika do jeho druhého domu v Londýně pravděpodobně dva Poláci. Na nahrávce je zachyceno, jak Keith žádá jednoho z mužů, ať donese s sebou poppers, což je legální „droga“ na povzbuzení. Zřetelně jde na nahrávce slyšet, jak poslanec Labouristické strany říká: „Byl v pohodě. Ale zapomněl si kondom, tak jsem ho musel o**kat bez kondomu,“ pravděpodobně se baví o jiných prostitutech. Poté se dožaduje kokainu.

Nejhorší na celé kauze je to, že Keith Vaz prostitutům nejspíše platil z fondů své charity. A kromě toho má také doma co vysvětlovat své manželce a dětem.