Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šok na Slavících: Matonoha přišel s vyholenou lebkou, vyhlásil Ortel a vtipkoval na jejich účet

Ještě že skupina Ortel nepřišla!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 68 fotografií
V kategorii skupina roku na Českých slavících 2017 byla nominována také skupina Ortel. Ta nakonec získala druhé místo, ale překvapivě se nedostavila. Oblíbený herec Tomáš Matonoha je přišel vyhlásit v převleku za Dalajlámu a kapelu vtipně setřel.

Anketu Český slavík 2017 moderuje Ondřej Sokol (46), který je naštěstí trapný jen občas. Z jeho výkonu z show Tvoje tvář má známý hlas byli nejenom diváci rozpačití. Ondřejovy vtipy byly kolikrát opravdu trapné, že lidem bylo trapně za samotného moderátora.

Na Slavících kupodivu předvádí vcelku standardní výkon a místy se dokonce zasmějeme, což je příjemnou změnou. Na třetím místě v kategorii skupina zvítězili Chinaski.

Druhé místo přišel vyhlásit vtipálek a herec Tomáš Matonoha v převleku Dalajlámy. Nebylo velkým překvapením, že si stříbrného Slavíka odnesla skupina Ortel, která se však nedostavila.

Matonoha na jejich účet chrlil jeden vtip za druhým. „Já jsem jako Dalajláma, ale to nemá nic společného se současnou politickou situací. Kluci nebojte se, my vám ty ceny dovezeme,“ neodpustil si menší provokaci.

Související články

Další články