Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šok na pražském letišti: Mareš s Faltýnovou se vrátili z dovolené pohromadě! Tyhle noční fotky nejsou podvrh!

Leoš, Petra, nebohé děti a Marešův oblíbenec Simon Štekl, který se
s Leoškem určitě rád viděl.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie
Údiv, nevěřícné pohledy celníků a o kousek dál šokované letušky vstřebávající první cigaretou právě prožitý šok, díky kterému se včera na letišti Václava Havla de facto zastavil čas. Aby ne, Leoš Mareš a Petra Faltýnová se vrátili z dovolené v Emirátech společně!!!

Redakční grafik dlouho zkoumal fotografie, na které se díváte, ale nakonec nad ránem svým podpisem stvrdil, že jsou zřejmě pravé a pár, který se umí rozejít i několikrát za den, natož během dovolené, se skutečně z dovolené ve Spojených arabských emirátech vrátil pospolu.

Co za tím je, těžko říct. Svou roli mohlo sehrát rukojmí v podobně Leošova (38) mladšího syna Matěje (5) a Petřiny (37) dcery Adriany (5), ale těžko uvěřit, že to byl hlavní důvod. Vždyť doposud neexistovalo ve vesmíru nic, co by zabránilo tomuto těžce zkoušenému „páru“ ukončit společné soužití kdekoli a kdykoli.

V každém případě to podle nepotvrzených informací pasové kontroly vypadá, že ani jeden z brzy již opět bývalé dvojice nebyl zastoupen dvojníkem a že na kopačky z nějakých závažných důvodů zatím nedošlo.

Budoucí bývalé partnery očekával v příletové hale nového terminálu Simon Štekl, nebohý ex Faltýnové, a venku šokovaný Marešův řidič Milan.

Protože všichni prokazatelně odjeli společně, respektive každý svým směrem, tak nějak bez hádky, dá se v tuto chvíli předpokládat, že by odhadem podeváté obnovený vztah mohl vydržet klidně až do čtvrtka!

Článek (uzávěrka 4:34) bude operativně dle dopoledního vývoje aktualizován!

Související články

Další články