Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Šok na Andělech! Dcera Lenky Filipové, Lenny, zdvihla prostředníček všem, co jí nepřáli úspěch!

Byl to jednoznačně její večer…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Ve včerejším vyhlašování hudebních cen Anděl jednoznačně dominovala zpěvačka Lenny (22), když proměnila všechny své čtyři nominace. K překvapení všech, když přebírala čtvrtou sošku za album roku, tak ukázala známé gesto zvednutím prostředníčku! Vyslala tak vzkaz všem, co jí úspěch nepřáli...

Byl to rozhodně její večer. A nic na tom nezměnilo, že je úspěšná zejména v Itálii. Ovšem její popularita v Česku roste jako houby po dešti. Snad i proto vyhrála v kategoriích Zpěvačka roku, Album roku, Skladba roku i Videoklip roku.

Při posledním přebírání ceny poděkovala nejen rodině, fanouškům a všem, kteří jí úspěch přáli, ale nezapomněla ani na ty, kteří se z jejího úspěchu neradovali. Zdvihla prostředníček a známým gestem tak dala najevo, co si o nich myslí!

„Byl to nápad, který se mi v hlavě odehrával, když jsem seděla u stolu. Samozřejmě jsem se připravovala na to, co bych řekla, kdybych vyhrála album roku. A je mi líto, že jsem tam nevtěsnala všechna poděkování. Ale přemítala jsem, co úsilí nás stálo přemluvit určité lidi, aby mi v práci nebránili. A vlastně jsem nejvíc vděčná lidem, kteří mi nevěřili. Díky nim jsem se naučila za sebou stát. Cestičku k Andělovi nám pěkně vydláždili,“ vysvětlila dcera legendární zpěvačky Lenky Filipové pro idnes.cz důvod, proč emoce neudržela na uzdě a ukázala pubertální gesto.

Související články

Další články