Byl to rozhodně její večer. A nic na tom nezměnilo, že je úspěšná zejména v Itálii. Ovšem její popularita v Česku roste jako houby po dešti. Snad i proto vyhrála v kategoriích Zpěvačka roku, Album roku, Skladba roku i Videoklip roku.

Při posledním přebírání ceny poděkovala nejen rodině, fanouškům a všem, kteří jí úspěch přáli, ale nezapomněla ani na ty, kteří se z jejího úspěchu neradovali. Zdvihla prostředníček a známým gestem tak dala najevo, co si o nich myslí!

„Byl to nápad, který se mi v hlavě odehrával, když jsem seděla u stolu. Samozřejmě jsem se připravovala na to, co bych řekla, kdybych vyhrála album roku. A je mi líto, že jsem tam nevtěsnala všechna poděkování. Ale přemítala jsem, co úsilí nás stálo přemluvit určité lidi, aby mi v práci nebránili. A vlastně jsem nejvíc vděčná lidem, kteří mi nevěřili. Díky nim jsem se naučila za sebou stát. Cestičku k Andělovi nám pěkně vydláždili,“ vysvětlila dcera legendární zpěvačky Lenky Filipové pro idnes.cz důvod, proč emoce neudržela na uzdě a ukázala pubertální gesto.