Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

ŠOK mladé maminky při Výměně manželek: V temném sklepě si prožije 10 dní PEKLA!

+ Dalších 5 fotografií
Sylvie (27) je mladá maminka z Tábora, která doma, v krásně zařízeném domečku nechá manžela Jakuba (26) a dvouletou Isabellu. Přestěhuje se do pražského sklepního bytu, kde vládne despota Láďa (47). Jak tohle může dopadnout?

Sylvie se bude muset na 10 dní vzdát svého krásného vybaveného domečku a odjet do sklepního bytu v Praze, kam pořádně nesvítí sluníčko, voda teče jenom v koupelně a za okny jsou koleje a zastávka tramvaje.

V tomhle bytě ji bude čekat výrazně starší Láďa a jeho synové Tomáš (8) a Michal (7 měsíců). Láďova manželka Monika (27) se pro změnu vydá do Tábora, což bude taková malá dovolená ve srovnání s tím, kde musí bydlet.

Samotný byt není ale to nejhorší. Je to spíš Láďa, který bude Sylvii dělat každý den peklo. Podle svých slov rezignoval na život. A to hlavně kvůli tomu, že dluží finančnímu úřadu šest milionů korun!

Jenomže ani deprese mu nezabrání v tom, aby do Sylvie rýpal, napomínal ji, kibicoval a kritizoval. Prostě despota. „Blbko jedna,“ říká dokonce!

Jak to Sylvie zvládne? Rozhodně si nenechte ujít Výměnu manželek, takový závěr dílu tady totiž ještě nebyl. Výměna manželek už zítra od 20:20 na Nově.

Související články

Další články