Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

ŠOK: Místo posilovny si píchá do svalů olejové injekce! Vypadá jako monstrum a nehodlá přestat!

Takový hezký chlap to býval.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Brazilec Valdir Segato ze Sao Paula má abnormální svaly, ale rozhodně ne díky dřině, nýbrž olejovým injekcím, které si aplikuje. Není zdaleka prvním ani posledním člověkem, který se uchýlil k tomuto řešení.

Valdir Segato pochází z Brazílie, je mu 48 let, ale jeho uvažování je opravdu nezralé. Kdysi býval tento Brazilec velmi pohledný a dívky se o něj mohly přetrhnout. Ovšem až do té doby, kdy se rozhodl, že chce pořádně nabrat svalstvo.

Na jeho rozhodnutí by nebylo nic špatného, kdyby k tvorbě svalů použil posilovnu. Jenomže Valdir se rozhodl, že půjde snazší cestou. Do svalů si aplikuje olejové injekce a vypadá jako monstrum. Kromě jeho vzhledu to má špatný dopad na jeho zdraví, což si Brazilec sice uvědomuje, ale je mu to jedno.

Jeho bicepsy na některých místech dosahují až 58 centimetrů. To muži nestačí. Chce je mít větší ještě o 4 centimetry. Muž si do svalů vstřikuje synthol, což je potenciálně smrtelná látka na bázi oleje. Pomocí injekcí tuto látku aplikuje do rukou, ramen a hrudníku.

Kamarádi a doktoři mu radí, ať s tím okamžitě přestane, jelikož si ani neuvědomuje, jak hazarduje se svým zdravím. Na to jim „kulturista“ vždy odvětí: „Když se dívám na sebe do zrcadla, jsem moc spokojený, jak vypadám.“

Brazilec chodí z extrému do extrému. V mládí byl kvůli drogám velmi vyhublý a nyní chce zase vypadat jako Hulk. Neumí si zkrátka najít zlatou střední cestu.

Související články

Další články