Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

ŠOK! Hvězda StarDance Roman Zach tajil vážnou nemoc!

Hvězda StarDance Roman Zach tajil vážnou nemoc.
+ Další 2 fotografie
Hvězda StarDance, herec Roman Zach (43) skončil těsně před finále. A následně přiznal vážnou nemoc. Celou dobu tajil, že trpí ADHD, a tak riskoval v soutěži svoje zdraví!

O tom, že Roman Zach trpí ADHD, neměl nikdo ani tušení. Svoji nemoc tajil a v soutěži tak riskoval svoje zdraví. Jde o poruchu pozornosti a hyperaktivitu a tahle nemoc je v kombinaci s fyzickým a psychickým vypětím velmi nebezpečná. Přesto Zach zazářil a vydržel v soutěži celých 9 kol.

Jakou nemocí trpí, ale nevěděl ani sám herec. „Má kamarádka s psychologickou aprobací mi řekla, že mám příznaky ADHD,“ řekl dříve herec. Prý ho sama psycholožka varovala před psychickým a fyzickým vypětím. I přes to ale zariskoval a šel do StarDance, kde na sobě člověk musí makat od rána do večera a je pod velkým tlakem. „Zatím dobrý, i když dvě varovné příhody už proběhly. Vzal jsem si ponaučení. Dávám si víc pozor,“ řekl Zach v rozhovoru pro časopis Instinkt ještě během přenosů ve StarDance. Prý si je vědom následků a toho, že klidně mohl zkolabovat.

„Doufám, že s tím už umím líp pracovat. Když cítím, že je to na hraně, odvolám, co můžu, vyřídím nezbytné a odjíždím. Nejdřív si ale sednu, vytáhnu diář, telefon a s bolestí začínám likvidovat a odfajfkovávat resty a úkoly. Něco vyřídím, něco zruším, něco poplatím, už nedělám mrtvého brouka,“ řekl Zach.

„A cítím, jak se tělu ulevuje. Až když je kompletně odfajfkováno, poplaceno, stůl uklizený, žádný starý bordel, odjedu na chalupu, odpočívám a je mi dobře. A pak můžu jet nanovo,“ dodal Zach v rozhovoru pro časopis Instinkt.

Tréninky ve StarDance pro něj byly náročné, přesto vydržel a skončil až těsně před finále. "Prostě jsem dojel až na dřeň a pak se skácel. A všechny resty a problémy mezitím nabobtnaly,“ dodal Zach, který je rád, že si StarDance vyzkoušel a vydržel celých 9 kol.

Mohlo by vás zajímat

Další články