Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

ŠOK! Agáta Prachařová se vyfotila bez retuší a filtrů! Její zjev vás totálně vyděsí!

Agáta a její nejhorší zjev za celý její život?
+ Dalších 33 fotografií
Dřív to byla lvice salonů, dneska už raději nevychází z domu. Jak doopravdy vypadá Agáta Prachařová bez retuší a filtrů?

Modelka a dříve největší “průserářka” v republice Agáta Prachařová (32) se nedávno pochlubila rodinnou fotkou, na které jsou skoro všechny ženy z rodu Žilkových. Každý správný fotograf ví, že světlo dělá fotku. Buďto vypadáte hvězdně, a nebo se z toho stane horor snímek, který už nikdy nebudete chtít vidět.

Ačkoliv má Agáta „hotového bakaláře“, jehož získala díky studiu fotografie… nasdílela na svůj Instagram hotové peklo. Ano, všichni víme, že čeká holčičku… a ty berou na kráse, ale to světlo, pane bože! Přímé slunce nad hlavou udělalo i z nebohé sestry Kordulky vrásčitou starou babičku.

Láska v rodině je to nejvíc, a to se cení. A ano, všichni přeci víme, že Aguš je jinak pěkné děvče. Nicméně těhotenství nezacloumalo jen s jejími hormony, ale i s rozhodovacím myšlením. A to u Agáty, která se vždy projevovala jako perfekcionalistka, co se vzhledu týče, je její nový postoj k postování fotek velkým šokem.

Mohlo by vás zajímat

Další články