Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Modelka (†16) zemřela na dovolené v Turecku: Podle otce ji zabili kvůli orgánům

Tragédie
Rodinná dovolená v Turecku se pro rodinu z Ruska proměnila doslova v peklo, když tam z nejasných důvodů v polovině července zemřela jejich dcera Sofiya Lanshakova (†16). Rodiče mladé ruské modelky se nyní utápí v žalu, nečekali ani v tom nejhorším snu, že tato dovolená bude pro jejich dceru tou poslední. Dívčin otec má navíc podezření, že byla jeho dcera zabita úmyslně.

Se svojí dcerou trávili rodiče dovolenou v oblíbeném tureckém letovisku Antalyi. Mladá dívka, která pracovala jako modelka, na dovolené za záhadných okolností onemocněla. Informuje o tom britský deník Daily Mirror. Tamní lékaři jí diagnostikovali akutní zánět slepého střeva a Sofiyi hospitalizovali. Podle slov rodičů zemřela jejich dcera v nemocnici v ukrutných bolestech.

„Naši holčičku jsme přivezli do nemocnice v poledne a okolo osmé večer už byla mrtvá,“ uvedla zdrcená matka Tatiana s tím, že jejich dcera měla bolesti žaludku a na hrudi. „Co dělali lékaři celých těch 9 hodin?“ rozčiloval se Sofiyin otec Vjačeslav (38). Má totiž podezření, že jejich dceru nechali lékaři zemřít, aby mohli prodat její orgány. Prý se o podobných případech z Turecka dočetl na internetu.

Otec dodal, že jeho dcera měla v břišní dutině množství tekutiny, ale nikdo nepodnikl žádné kroky. V sedm hodin večer prý dívka prodělala první infarkt, poté následovala další zástava, po které se už neprobudila.

„Seděla jsem u jejího pokoje a slyšela jsem, jak moje dcera nahlas křičí, že ji bolí srdce,“ vzpomínala na poslední okamžiky života své dcery Tatiana. Ruské úřady už podnikly potřebné kroky a rozběhly vyšetřování. Lékaři tvrdí, že Sofiyino tělo přišlo do Ruska se zpožděním a bez některých orgánů včetně dělohy a vaječníků. Otec zemřelé modelky se obrátil už i na tureckého prezidenta, aby jeho děsivé podezření nechal prošetřit.

Mohlo by vás zajímat

Další články