Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Šofér vražedného autobusu ve Slaném řídil v pantoflích, tvrdí svědci: Můžou za tragédii trepky?

Šofér vražedného autobusu ve Slaném řídil v pantoflích, tvrdí svědci: Můžou za tragédii  trepky?
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
Nehoda
Úterní tragédie ve Slaném, při níž zahynul malý chlapec, může mít nečekaný zvrat. Řidič autobusu totiž tvrdí, že se mu zasekl plynový pedál a vůz se stal neovladatelným. Nyní ale přichází očitá svědectví, že šofér řídil v pantoflích. Nejen uživatelé na sociálních sítích spekulují, zda za nehodu může nevhodná obuv.

Řidič, který naboural s autobusem ve Slaném do lidí na zastávce, měl pantofle. Alespoň tak to zatím vypadá z fotek a podle tvrzení očitých svědků. Nehoda, která si vyžádala život osmiletého chlapce, tak vyvolává spekulace, že nešlo o technickou závadu. Řidič se přitom hájí, že se mu zasekl plynový pedál. A tvrdí, že si za tragédii může chlapec sám, protože byl spolu s dalšími dětmi na místě, kde neměl co dělat.

"Ten řidič měl pantofle. Byla jsem u toho," napsala Jiřina Z. v diskuzi na facebookových stránkách Slaného. Ta je z incidentu, při kterém zemřel jeden chlapec a další tři lidé byli zraněni, stále otřesená. "Pořád to mám před sebou. Ať se rodiče drží," dodala údajná účastnice nehody.

O tom, že šofér autobusu zřejmě skutečně řídil v pantoflích, svědčí i televizní záběry a fotografie z místa nehody. Na nich stojí řidič na zastávce v bílých pantoflích. Policie se tak nyní zabývá i variantou, že se pedál zasekl z důvodů nevhodné obuvi.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy