Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Šofér naložil manželku do linkového autobusu a vyjel s ním na nákupy: Trest ho nemine

Šofér naložil manželku do linkového autobusu a vyjel s ním na nákupy: Trest ho nemine
Zdroj: reprofoto TN.cz
kuriozita
Řidič linkového autobusu se ve čtvrtek rozhodl k velmi kurióznímu činu. S dlouhým kloubovým autobusem jel nakoupit do jedné z pražských prodejen a na pomoc si přibral i manželku. I přesto, že video vypadá velmi vtipně a takový obrázek se vám nenaskytne každý den, řidiče autobusu podle provozovatele čeká trest.

Na videu, které přineslo TN.cz , můžete vidět na první pohled velmi vtipnou dvojici, která se vrací z jednoho z pražských obchodních center. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby zboží z plně naloženého vozíku nezačali nakládat do dlouhého kloubového autobusu s označením Pražské integrované dopravy.

K podivné události došlo ve čtvrtek v Letňanech, kde v jednom z obchodních center byly slevy. Video natočil pohotový čtenář. "Když jsem ho natáčel, tak tam stál už podruhé. Poprvé přijel i se ženou ráno. Tehdy si ale nic neodnesli. S ostatními jsme si říkali, že ten autobus z bahna nevyjede," řekl čtenář TN.cz, který video pořídil.

"Řidič zásadně porušil naše pravidla a chování během své směny, za což bude velmi přísně potrestán," sdělil mluvčí Arrivy Jan Holub.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy