Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sodoma gomora: V Německu se otevírají bordely pro zoofily. O která zvířata je největší zájem?

Zvrácení Němci si ulítávají na sexu se zvířaty. U našich sousedů se roztrhl pytel s bordely, kde si místo dvounohé kočičky berete na pokoj čtyřnohou krávu. Nebo kozu. Záleží na vašem sexuálním apetitu. IN jsou teď prý hlavně ovce.

Rozmach takových nevěstinců umožňuje německý zákon. Ten sice stanovil, že je zvířecí porno nezákonné, ale sex se zvířectvem je naprosto legální. Všichni zoofilové se tak pomalu ale jistě stahují do Německa. Parlament už ale prý začíná projednávat změnu zákona, při čemž by se takové zoofilní chování pokutovalo až do výše 800 000 korun.

Tyto podniky se začaly otevírat i proto, aby zoofilové měli kde se vyřádit. Vzpomeňme případ, kdy si zemědělec z městečka Gross-Gerau na jihozápadu země všiml, že se jeho jindy přátelské stádo ovcí začíná podezřele vyhýbat lidem. Bodejť by ne.

Komisařka na ochranu zvířat Madeleine Martin přiznává: „Ano, existují teď u nás nevěstince se zvířaty,“ a dodává, že někteří zoofilové tyto bordely zahrnuli do svého životního stylu.

A víte, že existují i erotické zoologické zahrady, kde nejvíc frčí lamy? Ne, tam s dětmi v neděli odpoledne opravdu nechoďte.

A propos, jaké choutky máte vy?

Související články

Další články