Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Sociální sítě zaplavila nová epidemie demence. Lidé si hromadně zvětšují rty podle populární celebrity. Je to ještě větší tragédie, než si myslíte!

„Kač, kač, kač, kačena…“
+ Dalších 8 fotografií
Kdo nemá dnes zvětšené rty, jako by nebyl. I vy si je konečně pořiďte v rámci Kylie Jenner Challenge. Budiž vám následující fotografie příkladem!

Internetový národ se opět nudí, a tak si vymyslel další zábavu – Kylie Jenner Challenge!

Úkolem nové výzvy je co nejvíce se přiblížit svému idolu, sedmnáctileté sestře Kim Kardashian, a pomocí všech možných prostředků dosáhnout stejně plných rtů, jako má ona.

Takže uživatelé sociálních sítí berou úzké skleničky, láhve či pusátka a z celého zkrášlovacího procesu pořizují fotky a videa, které následně publikují na svých účtech.

Čtete správně! Tohle se opravdu děje.

A s podobnými domácími technikami to pochopitelně dopadá katastrofálně. Twitter se proto prohýbá pod záplavou napuchnutých kačeřích ksichtů a v krátkých videích se všichni hrozně diví, jak je možné, že se to nepovedlo. Epickým failem se poté může pochlubit uživatel, kterému sklenice praskla u rtu a ošklivě ho zranila.

Prostě zábava k popukání!

Mohlo by vás zajímat

Další články