Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sociální sítě ovládla aplikace Gradient: Ukáže vám, jaké celebritě se podobáte

Sociální sítě ovládla aplikace Gradient: Ukáže vám, jaké celebritě se podobáte
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
trend
Uživatelé sociálních sítí mají nový trend. Tím je používání aplikace Gradient, která vám ukáže, jaké celebritě se podobáte. Snímky z této appky kolují internetem a zkouší ji stále více lidí po celém světě. Na to, jaké hvězdě se budou podobat, byla zvědavá už i spousta slavných osobností.

Aplikace Gradient se uchytila na sociálních sítích velmi rychle. Miliony lidí z celého světa se především na Instagramu chlubí tím, jaké celebritě se podobají. Velkou reklamu udělaly aplikaci především Kardashianky, poté se už spustila doslova lavina.

Nezáleží na tom, jestli máte mobilní telefon se systémem Android či iOS, aplikace je dostupná pro všechny. Stačí do ní jen nahrát svou fotku a systém projede archiv celebrit, z něhož následně vybere, jaká z nich se vám nejvíce podobá. Nakonec vám vytvoří čtyřsnímkovou koláž, v níž uvidíte svou přeměnu v onu slavnou osobnost.

Aplikace ovšem není zdarma - máte možnost si ji bezplatně vyzkoušet na tři dny a následně vám bude účtována. Na některé z proměn v aplikaci Gradient se podívejte v galerii. Někteří si z ní neváhali udělat legraci a výsledky stojí za to.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy