Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sociální experiment: Opilá žena žádá muže o pomoc. Nezneužijí toho? Výsledek je ještě horší, než si myslíte!

Opilá a krásná žena se motá uličkami španělského Madridu. Tedy ta správná chvíle, aby jí do cesty vstoupil gentleman, který jí ochotně pomůže! Podívejte se, jak tragicky dopadl nový sociální experiment.

Je hodně opilá, ztracená v neznámém městě a potřebuje pomoc. A také by se ještě asi mělo dodat, že ošklivostí rozhodně netrpí. Co myslíte, pomůžou jí kolemjdoucí pánové? Nebo naopak zneužijí celé situace?

Odpovědi na tyto otázky se pokoušel zjistit španělský sociální experiment. A bohužel – jeho výsledek je hodně žalostný. Video je o to více tragičtější, pokud je skutečně pravda, že ho jeho autoři ani nemuseli nijak prostříhávat, jak všechny reakce na opilou ženu byly víceméně stejné.

Herečka s láhví v ruce je vysmátá a mužům říká, že se jí vybila baterka v mobilu a nemůže najít své kamarádky. Ti ji místo pomoci ale překvapivě zvou na další drinky. „Myslím, že už mám dost,“ reaguje žena, ale oni jen říkají, ať počká, že jdou sehnat další alkohol.

Jiní jí nabízejí dobití mobilu. V takovém případě ale musí s nimi jít na hotel, kde mají nabíječku. Nejdrzejší je poté poslední muž, který ženu zatáhne do ústraní a začne ji líbat, přestože ona jeho polibky a doteky očividně neopětuje. V tu chvíli musí zasáhnout další tvůrce experimentu. Zhrzený muž se s ním však div nezačne prát.

Tohle je zkrátka jeden z těch sociálních experimentů, který bohužel ukazuje to špatné v nás. Nelze podle něj samozřejmě všechny muže házet do jednoho pytle, ale ruku na srdce, pánové, kolikrát jste i vy sami zneužili silné opilosti ženy? A je snad mezi námi nějaká žena, která by se s podobným chováním nesetkala na vlastní kůži?

Související články

Další články