Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Snowboarďáci: Pavla Tomicová se proslavila jako úchylná panička

Snowboarďáci: Pavla Tomicová se proslavila jako úchylná panička
Zdroj: YouTube
+ Dalších 18 fotografií
hvězda StarDance
Pavla Tomicová (56) je aktuálně jednou z finalistek soutěže StarDance a mimo to má úspěšnou hereckou kariéru i ve filmech a seriálech. Před čtrnácti lety ji ale proslavila role, kterou pobavila celé Česko. Ve filmu Snowboarďáci, v hlavních rolích s Vojtou Kotkem (30) a Jiřím Mádlem (32), si zahrála věčně nadrženou paničku, kterou její choutky po mladých chlapcích dostávaly do velmi zábavných situací.

Pavla Tomicová, která se v posledních letech objevuje na obrazovkách velmi často, byla českým divákům celkem neznámá. Do jejich povědomí se nejvíc dostala v roce 2004, když se ujala role, kterou by snad žádná jiná herečka nezahrála tak dobře jako právě Pavla. A co si budeme povídat, jiná herečka by snad ani neměla odvahu si tuto roli střihnout.

Snímek Snowboarďáci před lety doslova válcoval televizní obrazovky. Všichni herci nepochybně podali skvělý výkon, ale byla to právě Pavla, díky které se diváci pobavili nejvíc. Gábina, jak se její postava jmenovala, byla velmi náruživá čtyřicátnice, které po čase stráveném na horské chatě přestaly stačit erotické pomůcky. Objektem její touhy se nestal jen majitel chaty, ale i dva mladí kluci, Rendy a Jáchym, kteří si do hor rozhodně nepřijeli užít se ženou, která by jim mohla dělat matku.

Rendy a Jáchym si chtěli užít se slečnami, které na horské chatě potkali. Jejich pokusy se zdály být marné, proto se rozhodli je pozvat na večírek do svého pokoje a jako pojistku sexu nakapali na chlebíčky španělské mušky. Tedy to si alespoň mysleli. Dívky na večírek dorazily a dobře se bavily, dokud se neukázal nechtěný host. Gábina vešla, zkazila veškerou zábavu, snědla všechny chlebíčky a holky v podstatě vyhnala. Poté se pokusila Rendyho a Jáchyma svést. To se jí nepovedlo a druhý den se jí tahle nečekaná návštěva vymstila v podobě opravdu ošklivých střevních potíží.

Za zmínku stojí i scéna, kdy je majitel horské chaty Milan uvězněn v šachtě na uhlí. Pavla alias Gábina se o něj přijde postarat a protože tehdy byl v zimě ještě skutečně velký mráz, rozhodla se zahřát mu vyčuhující hlavu vlastními stehny. Větší uspokojení to samozřejmě přineslo jí než Milanovi.

Pamatujete si na Pavlu v této legendární roli?

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy