Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Snová velikonoční dovolená Kristelové a Řepky: Čeští Beckhamovi umí žít!

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová si umí užívat jeden druhého.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Ti dva prostě umí žít a je vidět, že žádný soud je nezastaví v rozletu. Podívejte se, jakým způsobem tráví Velikonoce Tomáš Řepka (44) a jeho partnerka Kateřina Kristelová (38).

Rozhodně se nedá říct, že by seděli doma na zadku a čekali, kdy půjdou do basy. Z vyšetřování erotických inzerátů, které byly namířené proti Řepkově bývalé manželce Vlaďce Erbové (36), si nedělají vůbec nic.

Kristelová vzala Řepku na vysněný výlet do irského Dublinu a město si zamilovala. „Když jsme spolu byli v Římě, říkala jsem si, že to nic nepřekoná… Dublinu se to podařilo. To je tak zábavný město plný milých lidí, kteří nemají problém vám s čímkoliv poradit, pomoc a doporučit vám, co je tady nejúžasnější,“ rozplývá se Kateřina Kristelová na svém Instagramu.

A nedá se říct, že by na sobě při návštěvě Dublinu šetřili. Portál Expres.cz píše, že zašli do tamějšího muzea irské whiskey, kde vstup stojí přibližně sedm set korun, a právě tam si Řepka koupil láhev irského moku za téměř tisíc korun. Nevypadá to tedy, že by čeští Beckhamovi čekali chudá léta. Spíš to vypadá, že o nich zase brzy uslyšíme.

Související články

Další články