Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Snoubenka Richarda Chlada má dokonalé geny. Blažena (56) z komedií Slunce, seno snad nestárne

Veronika Kánská: Tchyně Richarda Chlada vypadá úchvatně
Zdroj: Se souhlasem Richarda Chlada
+ Dalších 9 fotografií
Maminka

Veronika Kánská se proslavila jako Blažena z trilogie Slunce, seno.., pak se ale na dlouhé roky vytratila z veřejného života. Až když miliardář Richard Chlad začal randit s její dcerou Annou-Marií Kánskou, se Češi dozvěděli, co dnes Veronika dělá a jak vypadá. A nutno říci, že i když jí táhne na šedesátku, vypadá stále skvostně, jak je patrné z fotografie, kterou Chlad zaslal do redakce eXtra.cz.

Říká se, že když chce muž vidět, jak bude jeho partnerka vypadat po letech, má se podívat na její matku. Zejména miliardář Richard Chlad si podle tohoto rčení rozhodně nemá na co stěžovat. Pokud bude jeho nastávající Anna-Marie Kánská vypadat jako její maminka Veronika, bude mu ozdobou po dlouhé roky.

Ačkoli Veronice, která se proslavila jako krásná Blažena z trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno..., táhne na šedesátku, stále vypadá naprosto skvěle. Jak je patrné z fotografie, kterou Chlad zaslal redakci eXtra.cz, zub času se na ní prakticky nepodepsal a dnes již bývalá herečka stárne s grácií. Pokud tedy Anička podědila její vlohy, a vypadá to, že ano, rozhodně se nemá čeho obávat.

Blažena jí uškodila

Nejednoho diváka při pohledu na Kánskou napadne, že mohla být hvězdou ještě mnoha filmů. Veronika však po slávě netouží. Spíš naopak. Po úspěchu zmiňované trilogie se stáhla do ústraní a dala se na klidnou dráhu knihovnice.

Na svou roli Blaženy totiž nevzpomíná zrovna v dobrém, protože jí prý přinesla více škod než užitku. „Blaženy se nezbavím, to je nálepka, kterou mě označují všichni, až mě to štve. Každému říkám: Já se jmenuji Veronika! Jenže lidé si mě spojují s filmy a nikdo mi to neodpáře,“ uvedla před rokem v rozhovoru pro portál Blesk.cz.

Na svatbě bude chybět

Nyní její klid poněkud narušil fakt, že se dcera Anna-Marie zasnoubila s Chladem, a tak se logicky začala veřejnost zajímat i o Veroniku. Na druhou stranu ale může být ráda. Její dcera má milujícího a dobře zajištěného partnera, navíc brzy přijde veselka. Jen asi nebude mít zrovna radost, že na velkém dni své Aničky bude nejspíš chybět.

"Svatba bude někde hodně soukromá, skoro tajná. Odjedeme do tepla na nějaké exotické místo. Jen my dva a svědci. Asi ani nepojedou rodiče. Ani děti, žádní příbuzní," nastínil pro eXtra.cz Chlad. Veronika se tak na veselku podívá jen na záběrech kamer a fotoaparátů.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy