Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Snoubenka Karlose Vémoly Lela Ceterová pro eXtra.cz o druhém těhotenství: Všechno je úplně jinak

Snoubenka Karlose Vémoly Lela Ceterová pro eXtra.cz o druhém těhotenství: Všechno je úplně jinak
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
+ Další 2 fotografie
těhotenství

Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) zanedlouho přivede na svět dalšího potomka. V rozhovoru pro eXtra.cz Lela promluvila o druhém těhotenství, které je úplně jiné než to s Lili.  

Budoucí manželka MMA bijce Karlose Vémoly Lela Ceterová momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období ženy, a to i přesto, že sešlo z jejich plánované svatby.

Oba dva snoubenci ale uznali, že by si za současných podmínek svatbu pořádně neužili, a proto ji odložili na příští rok.

"Společně jsme vyhodnotili, že bychom si to ani neužili, jak jsme chtěli. A přece jen, svatba má být hlavně o nás dvou. Chceme si ji opravdu užít a takhle by to prostě nebylo možné. Myslím, že jsme se rozhodli správně," vyjádřila se Lela, která si svatbu příští rok užije i s dětmi a bez těhotenského pupíku, což bude rozhodně příjemnější.

Budoucí dvojnásobná maminka zanedlouho porodí a malá Lili se tak může těšit na sourozence. Společně s Karlosem a jeho dítětem z předchozího vztahu budou tak tvořit vcelku početnou rodinku.

Lela Ceterová: Druhé těhotenství je úplně jiné
Před dvěma lety v roce 2019 se narodila zápasníkovi a playmate dcera Lili, která se nyní těší na příchod sourozence.

"Co se týká druhého těhotenství, tak musím říct, že každé je opravdu jiné. Při Lilince to bylo první těhotenství, takže jsem vůbec nevěděla, co můžu očekávat, jak bude probíhat, co mě může překvapit," zavzpomínala Lela na doby, kdy byla těhotná s Lili.

"Teď už zhruba vím, co očekávat. Je to o těch zkušenostech. Mám úplně jiné chutě. Zamilovala jsem si úplně domácí jídla, uzeniny, sýry. Každé těhotenství je něčím výjimečné a maminky by si to měly užívat," dodala s úsměvem.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy