Snoubenec Kamily Nývltové se pořádně zapotil. Romantická žádost o ruku plná překážek
Kamilu Nývltovou fanoušci znají jako skvělou zpěvačku, herečku, pekařku a nyní se představí i jako návrhářka. Pohledná brunetka totiž navrhla vlastní kolekci šperků, která nese název "S láskou Kamila" a vznikla ve spolupráci se zlatnictvím Jelínek. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila nejen o tom, co ji inspirovalo při jejím vytváření, ale také o zásnubách.
Kamila Nývltová je v jednom kole. Nejenže připravuje vánoční tour, ale rozhodla se se zlatnictvím Jelínek vytvořit unikání kolekci šperků, která vychází z jejího osobního života. Zpěvačka nyní prožívá krásné období. Nejenže se jí daří pracovně, ale na konci května ji partner Eddie požádal o ruku a ona souhlasila.
Kamila hledala inspiraci pro vytvoření autorské kolekce šperků ve svém životě, lásce i v hodnotách, které ctí. „Inspirovaly mě životní příběhy, které každý den prožívám, a samozřejmě je to trošku odraz mého života. Člověk zažívá lásku, v něco věří, má nějakou naději, miluje zvířata, pečení, mateřství. Já samozřejmě ještě nejsem maminkou, doufám, že jednou budu, ale to mateřství je i o tom, že třeba mám dokonalou rodinu,“ prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.
Kolekce je určena primárně pro ženy, ale její součástí jsou i unisex šperky, které nafotila zpěvačka společně se svým snoubencem. „Vytvořili jsme párové náramky, protože spousta lidí tíhne k tomu, že má rádo, když má s tou druhou osobou něco spojeno, a je jedno, jestli to je partner, maminka, nejlepší kamarádka, nebo je to maminka s dítětem,“ svěřila se.
Doporučené video: Rozhovor s Kamilou Nývltovou:
Zpěvačka s partnerem tvoří pár něco málo přes rok, a jak nám sama prozradila, již na začátku vztahu si s Eddiem řekli, co od sebe očekávají. „My jsme se potkali, troufám si říct, ve věku starším, kdy už máme nějaké zkušenosti, něčím jsme si v životě prošli a už jsme si řekli na začátku, co přesně chceme, že chceme rodinu, chceme tvořit ten život a to bylo to hlavní. Určitě jsem zásnuby čekala, protože je to zásadní téma, ale nečekala jsem kdy,“ řekla.
Nervozita v hlavní roli
Nývltová se zasnoubila na konci května. Partner poklekl ve Vatikánu a žádost měl připravenou do posledního detailu, nervozita však vykonala své a ke všemu se musel vypořádat i s drobnou překážkou. „Původně mě chtěl požádat na Andělském hradě, protože ví, že miluji anděly a mám k nim blízko. Tam jsme se nedostali, protože jsme se zdrželi ve vatikánských muzeích, takže se to muselo přeorganizovat. Byl z toho chudák nervózní, připravil si text, fakt krásný, pak mi ho dal přečíst, protože jak byl nervózní, tak na půlku zapomněl. Bylo to krásný,“ prozradila.
Související články

Kamila Nývltová je zasnoubená: Partner ji požádal o ruku na magickém místě

Kamila Nývltová uvězněná v Jordánsku: Bombové noci a kritika české vlády

Kamila Nývltová konečně zlomila smůlu v lásce. Pochlubila se novým partnerem, štěstím jen září

Nekonečné trable Kamily Nývltové. Láska se jí vyhýbá obloukem. Muži se mě bojí, tvrdí zpěvačka
