Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Snoubenec Ivan Hecko o Evě Perkausové: Jak se seznámili a kdy bouchá do stolu

Snoubenec Ivan Hecko o Evě Perkausové: Jak se seznámili a kdy bouchá do stolu
Zdroj: Se souhlasem CNN Prima News / Se souhlasem E. Perkausové / koliáž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Moderátorka Eva Perkausová (27) se těší z krásné novinky. Tajně se zasnoubila se svým partnerem, podnikatelem Ivanem Heckem (38), který jí nasadil prstýnkek s nepřehlédnutelným briliantem, jenž již zdobí její levý prsteníček. Jaká je vlastně minulost jejího snoubence? Kde se seznámili? Jak vypadají jejich hádky? Bez bouchnutí do stolu se někdy neobejdou.

Moderátorka CNN Eva Perkausová září jako nikdy dřív. Její levou ruku zdobí krásný briliantový prsten, který jí nenasadil nikdo jiný než její partner Ivan Hecko. Na životním momentu si nechal záležet, Evu totiž požádal o ruku během romantické večeře s noční oblohou plnou hvězd nad hlavou.

Seznámení

Pro iDnes Eva Perkausová před nedávnem prozradila, jak se s Ivanem seznámili. "Na sportovní události, kde jsem byla s kamarádkami. Ivan poprosil organizátora, aby nám dal stoly poblíž sebe. A nakonec si přišel pro číslo, ale to jsem mu nedala," prozradila Eva, která řekla, že cizím mužům čísla nedává. "Takže si vzala moje, že se možná ozve sama. Prý říkala kamarádkám, že to rozhodně bude nejdřív za týden, aby vyvolala zájem. Ozvala se ještě ten večer. Od té doby jsme si psali pořád," svěřil se Ivan.

Eva Perkausová patří bezesporu mezi nejznámější tváře Česka, avšak Ivan se v celebritách moc neorientuje a vůbec netušil, že může být Eva známou tváří. "Že je Eva známá, o tom jsem při našem seznámení nevěděl, protože média jdou zcela mimo mě a o českých celebritách nemám ponětí. Takže ani když jsem zjistil, jak to je, nikdy jsem to neřešil. Prostě ji tak beru a v pohodě si zvykl," řekl.

Zpátky na Ukrajinu už jsem nechtěl

Ivan je původem z Ukrajiny. V České republice měl staršího bratra s otcem, ke kterým se v sedmnácti letech přistěhoval. "Začátky byly těžké, ale postupně jsem si zvykal a už se mi ani nechtělo zpátky na Ukrajinu," přiznal. Nyní se věnuje podnikání v oboru stavebnictví, kde se mu daří.

Horkokrevné hádky a společné záliby

Stejně jako Eva miluje sport a jídlo, ale mají i jiné záliby. "Naše největší záliby jsou jídlo a sport. Rádi spolu jíme a rádi se spolu hýbeme, chodíme běhat, lyžujeme, a když se jednomu nechce, druhý ho vyhecuje. Eva je soutěživá, takže když se mě snaží předběhnout, skoro se dusí, ale nikdy by to nepřiznala," říká budoucí manžel Evy Perkausové.

V povahách jsou si skutečně podobní o něco více, než se možná na první pohled zdá, oba jsou dost horkokrevné povahy a s nikým jiným by do konce života být zkrátka nemohli. "Oba jsme horkokrevné střely. Když dojde na hádky, neumím řešit věci v klidu. Přítel se mě snažil na začátku usměrňovat, ale pochopil, že když se hádám, musí bouchnout do stolu," dodává.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy