Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Snoubenec a taky trenér Nausch konečně kápl božskou: Prozradil pravý důvod, proč rozdělil Maki a Kiki!

Nausch je alibista a už si chystá zadní vrátka pro případ, že tahle
olympiáda bude totální fiasko.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Je důležité mít alibi, kdyby to nevyšlo. Simon Nausch totiž šel s pravdou ven a odhalil světu, proč rozdělil milovaný český pár. Buduje si tak půdu pro případný neúspěch. A fiasko se bohužel blíží mílovými kroky.

Minulý rok to bylo pro Slukovou s Nauschem neskutečně těžké období. Maki totiž naštvala veřejnost, protože dala košem své spoluhráčce Kolocové. Vypadalo to, že v Riu na OH ani nebude, že přijde o sponzora. Vše se sypalo. Jenže vše mělo důvod, což se nyní pokusil fanouškům vysvětlit Simon Nausch.

„Během první půlky roku 2015 jsem viděl, že bychom nejeli jako top tým. Nechtěli jsme, aby Kiki a Maki šly dolů. Tak jsme si řekli, že je rozdělíme, dokud jsme ve špičce,“ řekl Nauch v rozhovoru pro iDnes.cz a lehce to vypadá, jako by si budoval alibi pro blížící se neúspěch.

Rozchod mezi Maki a Kiki byl dosti bouřlivý, probíral se mezi fanoušky a také se zničilo jejich přátelství, které vlastně fungovalo už od základní školy.

Sluková se ihned spojila s Hermannovou, která zase dala „kopačky“ Bonnerové, pro kterou to byl také pořádný šok. Stejně jako Kiki ani Bonnerová nic předem netušila.

„Z mé strany tenhle tým představoval dlouhodobý plán do budoucna,“ řekl Nausch. „Jsou to dvě hráčky, které měří 180 centimetrů, mají sílu, mohou hrát vlevo, vpravo, bránit i blokovat,“ uvedl kouč pravý důvod nehezkého „plážového“ rozchodu.

Kiki je prostě maličká a s ní to podle Nausche nemělo dál smysl. Zda ale udělal dobře, se dozvíme zítra časně ráno. To čeká Slukovou s Hermannovou zápas o vše. Buď se bude jednat o zklamání a ostudu, nebo ještě holky dostanou druhou šanci. Jestli se ale Bára nevzpamatuje, tak to bude smutný příběh.

Související články

Další články