Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Snoubenci Sedláčková a Horváth našli novou životní cestu: Láska je zavedla mimo republiku

Zdroj: archiv
box
Dva profesionální boxeři a snoubenci jsou příkladem toho, že sport a vztah může fungovat. Řeč je o Lucii Sedláčkové a Štěpánu Horváthovi. Oba mají za sebou velké úspěchy, ale i pády. Lucie je držitelka pásu mistryně světa i Evropy organizací WBC a WBO. Zároveň si stihla na nějaký čas odskočit i na módní přehlídky. Štěpán Horváth obhájil třikrát titul mistra Evropy organizace WBO.

Boxerský pár je opravdu vytrvalý, aby našli dobré místo a podmínky pro trénování. „Cesta byla opravdu dlouhá, protože box u nás nemá to správné místo. Takže, když jsme dostali první nabídku odjet za kariérou do zahraničí vůbec jsme neváhali. Tenkrát jsme odletěli do Anglie, která je kolébkou tohoto sportu ale asi po půl roce jsme byli nuceni opět se vrátit do Čech a čelit zase opět nesmyslným jednáním. Druhá cesta z Čech byla opět do Anglie, během tohoto období nám chodilo spoustu nabídek z ciziny i samotné Anglie, ale žádná z těch nabídek nesplňovala to co jsme hledali a my si na chvíli začali říkat jestli není čas se na všechno vykašlat. Domluvili jsme se, že zde začneme pracovat a v tréninku zůstaneme, ale už ne v tak intenzivním. Nějakou dobu to šlo, ale uvnitř jsme cítili, že tak nechceme zůstat, následovaly hodiny a hodiny rozhovorů a přemýšlení, ale jak už to bývá tak až když člověk přestal na tím vším přemýšlet a jeho soustředění se ubírají jen k tomu co děláme a ne na tím co bude, tak přišla nabídka z Monaka,“ uvedl Lucčin snoubenec Štěpán, co oba dovedlo mimo republiku.

A pokračoval o tom, že teď mají skvělé podmínky. „Náš nový tým se jmenuje Ambitious Monaco pod vedením Jeana Marca Toesca, příprava probíhá v 39gym Monte Carlo, který navštěvují nejlepší sportovci světa různých sportovních odvětví. Tu energii cítíte, když víte, že vedle vás cvičí třeba Mika Häkkinen nebo Novak Djokovič. Oba cítíme, že díky tomuto týmu se můžeme dostat hodně vysoko,“ dodal nadaný boxer s tím, že společně v plánu založit instagramový účet Couple Boxing, kterým by chtěli ostatní inspirovat.

Související články

Další články