Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Snobka roku: Měla se vdávat, uvědomila si, že je zlatokopka a její vyvolený není boháč!

Alex má jednoho hlavního milionáře a čtyři další jen tak bokem.
Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
Láska je fajn, ale peníze mnohem víc. To je alespoň životní filozofie Alex Munoz (25), budoucí zdravotní sestřičky, která má naprosto jasno v tom, jak chce žít. Je to pravá a nefalšovaná zlatokopka, která se tím netají a žije z peněz starých prachatých týpků.

S až neuvěřitelně upřímnou zpovědí zlatokopky Alex přišel ve své online verzi Daily Mirror, který dopodrobna rozebral příběh dívky, jež opustila svého milovaného přítele, protože nevydělával dostatečné množství peněz pro její snobský životní styl, do kterého se zamilovala.

Randí s milionáři a sama přiznává, že je závislá na luxusním životním stylu. „Říkám jim tátové cukrouši. Jsou moje zlatíčka,“ prohlašuje Alex.

„Jeden z cukroušů za mě například zaplatil školné v hodnotě 2 milióny, další mi koupil za 3 milióny Bentley a od třetího jsem dostala svého černého pantera a několik koní,“ sumarizuje Alex dárečky od svých tatíků.

Do zlatokopeckého životního stylu padla Alex v jednadvaceti letech, v roce 2010. Jenže poté se stalo něco nečekaného. Zamilovala se. Jejím vyvoleným se stal Caesar Romero, kterému je dnes 32. Celkem úspěšný mladý muž, majitel stavební firmy, kterému ale hodně brzy došlo, že tady něco nebude v pořádku.

„Nemohla jsem se vzdát svých bohatých cukroušků. Caesar nechápal, jak si můžu jako studentka ošetřovatelství dovolit všechny ty věci. Koupila jsem si například pár párů lodiček značky Christian Louboutin, protože jsem se nemohla rozhodnout, jakou barvu si vybrat. Když jsem je přinesla domů, viděla jsem výraz v jeho obličeji. Došlo mi, že musím začít skrývat své nákupní tašky, protože nemám jak vysvětlit, kde na to beru peníze,“ popisuje své útrapy ve vztahu s nebohatým mužem Alex.

Alex a Caesar spolu žili tři roky, a dokonce se i zasnoubili. Mladá žena ale nakonec zasnoubení i celou svatbu zrušila. Jednoho dne se totiž probudila a uvědomila si, že přesto, jak moc svého snoubence miluje, nechce prožít obyčejný život.

A co na to Caesar? „Měla vyšší životní náklady a já jsem s ní nebyl schopen držet krok, myslím, že se vrátila ke svému starému životu plnému tátocukroušů.“

Související články

Další články