Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Snímky z exotické svatby Davida Limberského: Novomanželka napsala krásný vzkaz

Zdroj: archiv Davida Limberského
+ Dalších 40 fotografií
nevěsta
Jsou tomu už dva týdny, co se fotbalista David Limberský (35) oženil. Vzal si svou milovanou přítelkyni Lenku Olbertovou (35), z níž je teď paní Limberská. Svatba proběhla na Mauriciu, kde spolu byl pár na dovolené. David dlouhonohou modelku požádal o ruku loni v luxusním resortu Chateau Mcely. Hrdličky až nyní zveřejnily další snímky ze svatby a Lenka jako nevěsta byla skutečně moc krásná. K fotkám navíc napsala krásný vzkaz.

David Limberský si Lenku Olbertovou vzal 31. května na pláži na Mauriciu. Novomanželka fotbalisty už dříve v rozhovoru pro pořad Top Star uvedla, že svatba rozhodně neproběhne v České republice. Speciální den si chtěly hrdličky užít samy v exotickém prostředí, jejich sen se nakonec opravdu vyplnil.

Nevěsta nyní na Instagramu zveřejnila snímky z exotické svatby, na kterých jí to velmi sluší. Napsala k nim i krásný vzkaz. "Bylo to nevšední a hlavně to bylo jen o nás dvou. My jsme si náš den D opravdu užili. A byl přesně takový, jaký jsme chtěli," vyjádřila se Lenka, která stále ještě vstřebává emoce.

Na další snímky ze svatby rebela Limberského s jeho Lenkou se podívejte v galerii. Obřad byl opravdu nevšední, ve speciálním prostředí, ale především nevěsta byla opravdu nádherná. Posuďte sami.

Související články

Další články