Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SNÍMKY, KTERÉ VHÁNÍ SLZY DO OČÍ: Otec fotil svoji dceru (4), která umírala na rakovinu! Dnes vydechla naposledy!

Opravdu smutný příběh!
Zdroj: Andy Whelan
+ Dalších 6 fotografií
Teprve čtyřletá Jessica Whelan, která bojovala s vypětím všech sil se zákeřnou rakovinou, dnes ráno nemoci podlehla. Její smrt oznámil prostřednictvím Facebooku zdrcený otec.

Jessica Whelan byla malá, čtyřletá holčička, která neměla v životě úplně štěstí. Byť měla kolem sebe milující rodinu, její tělo sžírala zákeřná rakovina. Její otec se rozhodl, že bude veškerý její boj s nemocí dokumentovat, a malé Jessice držel celý svět pěsti.

Bohužel, holčička dneska ráno rakovině podlehla. Oznámil to zdrcený otec na svém facebookovém profilu. Tatínek napsal, že cítí obrovský smutek, ale zároveň také úlevu, že už se jeho malá dcerka nemusí dále trápit.

„Cítím smutek i úlevu, když vás všechny informuji o tom, že dnes v sedm ráno Jessica konečně nalezla klid," napsal na sociální síť.

Otec popsal, jak trávil poslední chvíle se svou nejdražší dcerou. „Včera večer mi konečně dovolila, abych ji vzal do náručí. Mazlili jsme se a já jí řekl, jak moc ji miluji. Dokola jsem jí opakoval, že je v pořádku, když zavře oči a usne.“

„Políbil jsem ji na čelo a několikrát také na rty. Zdá se, že tohle bylo přesně to, co potřebovala, aby se smířila se svým odchodem. Osm hodin po našem mazlení vydechla naposledy.“

Otec požádal všechny lidi, kteří sledovali, jak se jeho milovaná dcera bije s rakovinou, aby momentálně respektovali jeho soukromí. Tatínek je povoláním fotograf a pomocí unikátních fotek, které zachycují pravou tvář rakoviny, se snažil upozornit na tuhle hroznou nemoc právě u dětí.

Jessice lékaři diagnostikovali neuroblastom, mimolebeční pevný tumor, v červenci loňského roku. Její příběh se stal naprosto virálním hned po tom, co její otec sdílel na sociální sítě řadu fotek s podnázvem „pravá tvář rakoviny“.

Související články

Další články