Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Snímky, které by Terezu H. v base dostaly na kolena: Její exkámoška provokuje jako luxusní společnice!

Snímky, které by Terezu H. v base dostaly na kolena: Její exkámoška provokuje jako luxusní společnice!
Zdroj: Instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 117 fotografií
PÁD NA DNO
Zatímco Tereza H. (22) trpí v pákistánské base a každý den je pro ni dlouhý jako jeden rok, její bývalá nejlepší kamarádka Simona H. si užívá luxusu, jak jen může. Simona H. na svoji kamarádku Terezu dávno zapomněla a dělá, že neexistuje. Dále ale provokuje na sociálních sítích svým životem luxusní společnice.

Dubai, Aruba, Miami, Simona H. cestuje po celém světě a užívá si života plnými doušky. Ještě před dvěma lety byly s Terezou H. nerozlučná dvojka. Tereza Hlůšková ale momentálně sedí v pákistánském vězení na osm let a osm měsíců za pašování téměř devíti kil heroinu.

A to se samozřejmě Simoně moc nehodí. Nebude přece tak dlouhou dobu čekat na někoho, u koho vlastně není jisté, že se vůbec někdy vrátí. Ze začátku Simona slibovala, že Tereze pomůže a dodávala, že je to její srdíčko.

Ze sladkých řečiček ale zanedlouho sešlo a Simona Terezu kompletně odepsala. Nyní už má novou kamarádku, která se shodou okolností také jmenuje Tereza a tu první perfektně nahradila. Kdyby Tereza Hlůšková viděla snímky, kterými se její exkamarádka chlubí na sociálních sítích, jistě by ji to dostalo na kolena.

Tereza H. na tom není v pákistánském vězení po psychické stránce zrovna dobře. Trápí ji málo prostoru, spousta žen na cele, nedostatečná hygiena a nekvalitní jídlo. Podpora kohokoliv zvenčí by jí pomohla. Na to může ale u svých kamarádek patrně zapomenout.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy