Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Snímek Známí neznámí odhaluje nečekaná tajemství. Pauhofová poznala Měcháčka až na place

Táňa Pauhofová původně měla hrát s Vojtou Kotkem, kterého nakonec nahradil Tomáš Měcháček.
Zdroj: Se souhlasem CinemArt
+ Dalších 5 fotografií
FILM

Hořkosladká komedie Známí neznámí vychází z italského filmu Naprostí cizinci, který vznikl pod taktovkou Paola Genovese. Jednu z hlavních ženských rolí v něm hraje Táňa Pauhofová, po jejímž boku se objevil Tomáš Měcháček. Oba se přitom do té doby vůbec neznali a setkali se až během natáčení. Jak potom herečka řekla pro Deník, bylo to velké dobrodružství.

Děj komedie Známí neznámí se točí kolem českých a slovenských přátel, kteří se sejdou v pražském bytě, kde chtějí společně oslavit příchod Nového roku. Poklidný večer se ale zvrtl v okamžiku, kdy se v jejich hlavách zrodil nevinný nápad – položit všechny mobilní telefony na stůl, nahlas přečíst všechny doručené zprávy či dát na hlasitý odposlech příchozí hovory.

Herci ve filmu Známí neznámí

Najednou se roztočí koloběh nečekaných událostí a parta kamarádů rychle pochopí, že se vzájemně vlastně vůbec neznají. V mobilech se ukrývají tajemství, která jejich majitelé rozhodně nechtěli ventilovat veřejně.

Zajímavý snímek má i velmi povedené obsazení v čele s Martinem Hofmannem, Petrou Polnišovou, Tomášem Měcháčkem, Táňou Pauhofovou, Tomášem Maštalírem či Klárou Issovou.

Hlavní rekvizitu Známých neznámých však nemá v lásce herečka Táňa Pauhofová. „Jsem v tomhle dinosaurus. Zbožňuju všechno, co je doopravdy, osobní setkání a sdílení zážitků, a mám pocit, že telefon tuhle opravdovost narušuje. Používám ho pro pracovní účely, při cestování na něm koukám na filmy a seriály, poslouchám podcasty a to je asi tak všechno. A samozřejmě navigaci,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro web Reflex.

Pauhofová měla hrát s Kotkem

Pauhofová měla mít za filmového parťáka původně Vojtěcha Kotka, ale jeho účast při natáčení narušila nehoda, a tak ho narychlo nahradil právě Tomáš Měcháček. „Pracovně jsme se s Tomášem Měcháčkem neviděli nikdy, takže to bylo dobrodružství. Přirovnala bych to k indickému manželství. Koho vám rodiče přivedou, toho si musíte vzít. A poznáte ho v podstatě až na svatbě. A musíte spolu žít šťastně až do smrti, ať chcete, či nechcete. Stejně jsme to měli s Tomášem na place. Bylo to nouzové S.O.S. Neměli jsme ani čas přemýšlet, jestli je to dobré, nebo zlé, zda si sedneme, nebo ne,“ prozradila Pauhofová v rozhovoru pro Deník.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy