Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Snímek s Gottem, na který nikdy nezapomene: Zvonky štěstí udělaly z Dary Rolins hvězdu

+ Dalších 5 fotografií
retro
Je tomu 35 let, co Karel Gott (80) společně s Darou Rolins (46) nazpíval slavný duet Zvonky štěstí. A právě slavný hit byl tím, co mladou zpěvačku katapultovalo do výšin showbyznysu a proslavilo ji.

Oblíbená a stále pohledná Dara Rolins se poprvé na televizní obrazovce objevila ve čtyřech letech. Od šesti let se věnovala zpívání profesionálně. V devíti letech vydala první desku, které se prodalo 250 tisíc kusů. A už v deseti absolvovala své první koncertní turné. Přesně 2. prosince 1982 se poprvé umístila v anketě Zlatý slavík. Ve dvanácti letech zabodovala v československých hitparádách duetem s Karlem Gottem, který zná každý napříč Českem i Slovenskem, pod názvem Zvonky štěstí.

Zpěvačka na své facebookové stránce často zveřejňuje snímky ze svého života. A to ať jde o fotografie z dětství, či dospívání, nebo z poslední doby. Nechybí ani snímek s Karlem Gottem, s nímž v roce 1984 Darinka Rolincová nazpívala Zvonky štěstí. Tehdy se jen v Československu prodalo přes 200 tisíc kopií. O rok později píseň vydali v Německu pod názvem Fang das Licht a duet bodoval také v Rakousku, Švýcarsku, státech Beneluxu a Rusku.

Byl to moment, na který Dara nikdy nezapomene, a zejména moment, který ji kariérně posunul hodně dopředu. „Moc bych mu přála, aby byl šťastný, zdravý a milovaný. Zaslouží si to,“ přála Dara legendárnímu Mistrovi před pár dny a pochlubila se legendárním snímkem, kde oba společně zpívají slavný duet.

Mohlo by vás zajímat

Další články