Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Snímek, který zvedl Lelu ze židle: Vémola po boku krásných děveček Ceterovou pořádně rozhořčil

Zdroj: facebook
+ Dalších 10 fotografií
Rozchod?
Ne všechno je tak růžové jak se může zdát. Své o tom ví i slovenská kráska Lela Ceterová (30). Se známým bijcem Karlosem Vémolou (35) si nyní prochází těžkým obdobím. Zatímco MMA zápasník si užívá na dovolené, Lela doma řeší jeho nevěru. Na internetu teď koluje fotka, která zřejmě Lelu tak moc nakrkla.

Mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou to pořádně skřípe. Není tomu dlouho, co Lela Karlosovi porodila krásnou dcerku Lili. Ještě před nedávnem vypadali jako spokojená rodina, dnes je ovšem všechno jinak.

Nevěra?

Slovenská kráska obvinila Vémolu z nevěry. Zápasník MMA je aktuálně na dovolené v Saint-Tropez na „pánské jízdě.“ Lela ovšem ví, kde je pravda. Pod fotkou otce maličké Lili zanechala ostrý vzkaz, který si můžete přečíst ZDE.

Za problémy v ráji může dost možná podle našeho zdroje důvěrná kamarádka Vémoly, která si říká Adelina. Mezitím, co všichni čekají na oficiální vyjádření Vémoly a Lely, na internetu začala kolovat fotka, která mohla Lelu pořádně rozhořčit.

Vémola je na snímku po boku dvou krásných dam a tak není divu, že je Lela teď pořádně rozlobená.

Související články

Další články