Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Snímek Joker provázely problémy: Joaquin Phoenix urazil člena štábu a odešel z natáčení

Zdroj: imdb.com
+ Dalších 5 fotografií
Své české premiéry se dočkal dlouho očekávaný snímek Joker. Role komiksového padoucha se ujal Joaquin Phoenix (44) a podle hodnocení amerických diváků převedl obdivuhodný výkon. Pravdou však je, že štáb mu přezdíval Cher, choval se prý totiž jako diva a vyvolal pár konfliktů. Největší potíže způsobil ve chvíli, kdy urazil jednoho z filmařů a odešel z natáčení.

Jak je už zvykem, herci v rámci propagace svých snímků často obráží nejen premiéry v různých zemích světa, ale i televizní pořady. To udělal i Joaquin Phoenix, který v talkshow Jimmy Kimmel Live promluvil o snímku Joker, v němž si zahrál oblíbeného komiksového padoucha. Co v tomto pořadu však vyplulo na povrch, zřejmě nečekal.

Když Joaquin mluvil o tom, kolik si na natáčení společně se štábem užil zábavy, moderátor Jimmy Kimmel ho překvapil videem, které mu zaslal sám režisér filmu Todd Phillips. Na záznamu bylo vidět, jak se Phoenix pouští do jednoho z filmařů. „Drž sakra hubu, ty vole,“ říká herec kolegovi. Další vteřiny byly vystřiženy, z následujících záběrů ale vyplývá, že někdo na place Joaqiuna nazval Cher To prý filmaři dělali pokaždé, když se herec choval jako diva.

„Už zase začínáte s Cher. Myslíte si, jaká je to zábava, dělat si ze mě legraci. Jsem podělaná diva. Cher je zpěvačka, herečka, tanečnice a módní ikona, co to má být sakra za urážku. Do háje, na tohle nemám,“ dodává Phoenix a odchází z natáčení. Zveřejnění těchto záběrů ho značně rozhodilo a bylo vidět, že s ním nepočítal.

Pro Phoenixe, který si myslel, že tyto záběry zůstanou pod pokličkou, bylo jejich zveřejnění v přímém přenosu velmi nepříjemné. Vysvětlil, že filmař, na kterého nadával, měl ve zvyku během natáčení neustále šeptat a on se kvůli tomu nemohl soustředit. Uznal ale, že jeho chování nebylo vhodné a omluvil se divákům za to, že museli vidět i tuto jeho slabou chvilku.

Související články

Další články