Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Snímek Avengers: Endgame překonal Avatara, stal se nejvýdělečnějším filmem všech dob

Přesně 10 let se mohl snímek Avatar režiséra Jamese Camerona pyšnit titulem nejvýdělečnějšího filmu všech dob. V neděli ale hranici 2 789 700 000 dolarů překonal snímek z dílny Marvelu Avengers: Endgame, který má momentálně podle aktualizovaného seznamu filmů na serveru en.wikipedia.org na kontě 2 790 216 193 dolarů. Získává tak prvenství, které Avatar ztratil.

O tvůrcích Avengers je známo, že se po dlouhou dobu snažili snímek Avatar sesadit z první příčku v žebříčku nejvýdělečnějších filmů všech dob. Fanoušci Marvelu věřili, že se to podaří a jejich sen se nakonec stal skutečností.

Avengers: Endgame je filmové finále strhujícího univerza, které si získalo fanoušky po celém světě. Poslední snímek se těšil rekordní návštěvnosti, oddaní fanoušci si do kina zašli i několikrát. Již brzy ale může o své prvenství znovu přijít.

Už v roce 2021 má do kin přijít pokračování Avatara s názvem Avatar: The Way of Water. Už nyní se očekává, že film bude obrovským hitem a to i proto, že vyjde celých 12 let po premiéře prvního dílu. Dva různé světy si budou s největší pravděpodobností i nadále konkurovat.

Související články

Další články