Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Takhle pátrají po Míši (12) v místě, kde se chtěl Otakar S. poprvé zabít

+ Dalších 29 fotografií
Vyšetřovatelé případu zmizelé Míši Muzikářové v pátek rozjeli důkladné pátrání v lese na Kralovicku. V těchto místech se hlavní podezřelý Ota S. pokusil poprvé o sebevraždu. Již jednou se policie vyjádřila, že Míšu najde, až přijde obleva. Sníh už roztál, malá Michaela však stále nikde!

Podle televize Prima skupina vyšetřovatelů ohledávala oblast asi o jednom kilometru čtverečním. Sešlo se zde asi dvacet policistů a místo bylo ohrazeno páskou. K pátrání se však nikdo z kriminalistů nechtěl vyjadřovat. Prý je na to ještě moc brzy.

Pátrání však probíhá již od noci. Má policie konečně konkrétní stopu? "Nebo se pouze snaží vynaložit aktivitu, aby bylo vidno, že případ nezanedbává jako tomu bylo zřejmě v dnech minulých?

Kriminalisté vyrazili do míst, kde chtěl Ota S. poprvé spáchat sebevraždu. Právě Ota S. byl hlavním podezřelým v celém zmizení. Jenže policisté ho nechali běhat po svobodě a muž jim toho už moc neřekne, spáchal sebevraždu. Podívejte se na video.

Související články

Další články