Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sníh a tři gramy: Nela Slováková čelí drsnému útoku. Jak se bude bránit?

Zdroj: Instagram N. Slovákové
+ Dalších 16 fotografií
je to boj
Bývalá účastnice show Hotel Paradise a brněnská podnikatelka Nela Slováková bojuje o čest a důstojnost na svém Instagramu. Vznikl totiž profil s názvem Hrabonela Hlena Lichvářová, kde se sdružují lidé, kteří mají pocit, že jim podnikatelka něco dluží. Správci stránky ve čtvrtek večer uveřejnili otisk soukromé konverzace. Někteří diskutující se domnívali, že příspěvek se může týkat nákupu nelegálních látek. Nela Slováková v prohlášení uvedla, že otisk konverzace je podvod, který ji pošpinil.

O co ve stručnosti jde? Na Instagramu vznikl profil Hrabonela Hlena Lichvářová, kde se sdružují lidé, kterým aktivity Nely Slovákové (30) leží v žaludku. Stránka si v první fázi brala za cíl upozorňovat na podnikání slavné brněnské krásky.

Ve čtvrtek večer ale byl na instagramovém profilu Hrabonela Hlena Lichvářová uveřejněn otisk, který vypadá jako část soukromé konverzace. Někteří diskutující nabyli dojmu, že příspěvek se týká přímo brněnské podnikatelky. Jména jsou v otisku ale rozrastrována.

Sněhové vločky

Ve screenu padne dotaz, zda oslovený u sebe něco má. Přijde odpověď, že ano. Následují další dotazy na množství a na cenu. Pak se řeší, jakou formou se bude platit a kdy a kde dojde k předání. Dojde k dohodě. Mají se setkat u toho, kdo zboží shání. Nakonec se píše, že Lukáš je na SK (zřejmě Slovensko) a že 3 g budou lepší. Na screenu byly také vidět symboly sněhových vloček a banánů.

Někteří diskutující pod příspěvkem profilu Hrabonela spekulují, že přítel Nely Slovákové Lukáš Kozák byl asi zrovna na Slovensku. A že k předání tedy došlo doma. Nejvíce se řeší, co se vlastně objednávalo. V konverzaci název zboží nepadne. Někteří diskutující se domnívali, že příspěvek se může týkat nákupu nelegálních látek.

Část sledujících pak tvůrci (či tvůrkyni) profilu Hrabonela připomíná, že vytahovat podobnou konverzaci nemá žádnou souvislost s podnikáním Nely Slovákové. A že není možné prokázat, koho se screen týká. Konverzace byla z profilu Hrabonela Hlena Lichvářová ve čtvrtek večer nakonec odstraněna.

Jak Slováková reaguje?

V pátek ráno Nela Slováková uveřejnila reakci na screen. „Do dnešního dne jsem ignorovala všechna lživá označení, neustálé napadávání a příspěvky určité stránky nejen na moji osobu. Dnes byl ale sdílený opět lživý příspěvek, který pošpinil nejen mé jméno, ale i moji rodinu,“ uvedla Slováková v úvodu svého prohlášení.

„Žádám a prosím tímto všechny, kteří mi stále důvěřujete, abyste byli z těch normálních, kteří máte něco v hlavě a tyto smyšlené a vymyšlené konverzace ignorovali. Co je moc, to je příliš,“ píše Nela Slováková s tím, že celá věc bude řešena právní cestou. „Bohužel my nemáme pravomoc danou osobu vypátrat, ale dané úřady ano. A ani se na to vlastně netěšíme. Bude to pro nás další starost a věc k řešení navíc, o což jsem nikdy neměla zájem,“ tvrdí podnikatelka.

Nela Slováková je přesvědčená, že na stránce Hrabonela Hlena Lichvářová se objevil falešný otisk falešné konverzace, který se jí vůbec netýká. Bude se bránit právní cestou. Celé vyjádření Slovákové najdete ve fotogalerii.

VŠE O NELE SLOVÁKOVÉ NAJDETE TADY.

Související články

Další články