Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sněhurka a lovec: Kristen Stewart se z pobledlé princezny proměnila v okouzlující lady Di

Sněhurka a lovec: Kristen Stewart se z pobledlé princezny proměnila v okouzlující lady Di
Zdroj: Universal Pictures, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Od natočení fantasy filmu Sněhurka a lovec uběhlo už 9 let. Hlavní roli Sněhurky si zahrála herečka Kristen Stewart (30), které se přezdívá "herecké dřevo" či "herečka jedné tváře". V době natáčení bylo hvězdě ságy Stmívání 22 let. Nelze si nevšimnout, že se od té doby velmi změnila. Z pobledlé brunetky se nyní stala blondýnka, která si střihne roli princezny Diany.

Kristen Stewart (31) se od natočení filmu Sněhurka a lovec změnila k nepoznání. Z nenápadné, ale atraktivní dívky, která dokázala zaujmout a randila s muži, se stala podivínská potížistka, která o sobě prohlásila, že je úplná lesbička.

Jako Sněhurka měla Kristen dvě tváře. Byla princezna v šatech, ale i bojovnice v brnění, která se snažila vyhrát bitvu proti své zlé maceše Ravenně, kterou si zahrála Charlize Theron. Už tedy ale mnozí tvrdili, že zlá královna je mnohem hezčí než Sněhurka.

Proměna v princeznu

Krásné hnědé vlasy jsou dávnou minulostí, elegantní šaty a líčení stejně tak. Z hvězdy pohádky přetvořené v akční trhák je nyní ženština, kterou by na ulici jen málokdo poznal. Svým stylem oblékání připomíná spíš muže a její vlasy jsou krátké tak, aby s jejím nynějším vzhledem korespondovaly.

Za poslední rok šla Kristen znovu do sebe a stala se z ní věrná kopie princezny Diany. Řada lidí byla naprosto proti tomu, aby Kristen hrála lady Di. Teď si ale musejí zvedat brady ze země. Maskéři a kostyméři si pohráli s herečkou tak skvěle, že vytvořili dvojče zesnulé britské ikony.

Na její proměnu se podívejte do galerie.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy