Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Sněhový pozdrav! Vysmátý Karel Gott potěšil fanoušky z hor

+ Další 4 fotografie
slavík na sněhu
Zpěvák Karel Gott (79) prožil těžký den. Někdo vypustil zlou fámu, na kterou zpěvák v úterý odpoledne reagoval. Později byla na Facebook zpěvačkou Ilonou Csákovou přidána fotografie, která má dokazovat, že je Mistr nejen v pořádku, dokonce si má užívat zasněženého prostředí hor, které společně s manželkou Ivanou brázdí na skútru.

Karel Gott (79) se nejprve ozval prostřednictvím svého facebookového profilu. V úterý odpoledne uvedl, že někdo vypustil velmi zlou fámu, která se měla týkat jeho odchodu. Ta se naštěstí nepotvrdila a naopak se ukázalo, že se má zpěvák dobře a má si užívat sněhu na horách.

Fotografii, kde sedí Gott s manželkou Ivanou Gottovou na skútru, zveřejnila zpěvačka Ilona Csáková s velmi výstižným popisem. „No comment,“ připsala ke snímku, který má fámu vyvracet.

Co se vlastně stalo? Na Twitteru a Facebooku se v úterý začala šířit fáma, že Mistr odešel. Lživou informaci sdílelo několik lidí. Že je informace nepravdivá potvrdil sám Karel Gott na svém Facebooku, potvrdila to i jeho tisková mluvčí Aneta Stolzová a dokázat to má právě Csáková, která na Facebook přidala všeříkající fotografii.

Mohlo by vás zajímat

Další články