Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Snědá tíseň ze seriálu Most!: Měla pomoct Luďanovi, teď má tisíce reálných fanoušků!

Zdroj: Česká televize/Facebook
+ Dalších 51 fotografií
Most!
Pro účely natáčení Mostu! vznikla už před rokem facebooková stránka Snědá tíseň. Ta se objevila v pondělní, čtvrté epizodě a stal se z ní internetový hit. Už během vysílání nasbírala před tisíc fanoušků, další tisíce pak přibyly v úterý. Přitom šlo o stránku, kterou diváci ani neměli najít.

Když se Luďan připletl k bitce v Chanově s Romy, zachraňoval ho romský kamarád Franta. Začal rozhlašovat, že Luďan pracuje jako koordinátor vládní organizace Snědá tíseň, která má pomoct Romů z Mostu.

Aby historka nabyla na věrohodnosti, jeden ze štamgastů ze Severky ve čtvrté epizodě seriálu Most!, která se vysílala v pondlěí, založil Snědé síle stránku na Facebooku. Tvůrci seriálu ji ale zapomněli smazat a od včerejšího vysílání už má přes 6 tisíc fanoušků.

"Luďan je nejlepší koordinátor," stojí v jednom ze stovek vzkazů. Někteří nadšení diváci se dokonce ptají, jestli by se také nemohli stát koordinátory.

Česká televize, která seriál s milionovou sledovaností vysílá, přitom něměla s facebookovou stránkou žádné plány. „Stránka není určena k PR účelům, ani to nemá být aktivní stránka, byla vytvořena pouze pro natáčení seriálu v roce 2017,“ řekla webu idnes.cz její mluvčí Karolína Blinková.

Historicky první příspěvek na stránce ale je už ze září 2017. "Vikradam auta hlavně osobni ale taki kradu často z nakladáků. Je to dřina a v zastavárně mě gadžo eště víc natáhne. Co mám dělat?" napsal tam tehdy jeden z uživatelů Facebooku

Související články

Další články