Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Snědá tíseň to pěkně rozjela! Luďan zveřejnil video z natáčení romské party

+ Dalších 7 fotografií
Video ze zákulisí
Herec Martin Hofmann alias Luďan natočil při natáčení seriálu Most! pěkně rozjařené video. Párty v Luďanově obýváku jsme mohli vidět v pondělí v pátém díle. Vypadá to, že natáčení této scény si všichni dost užili.

V Mostě! se s každým novým dílem stále více propojují osudy "gádžů" s Romy. V tom posledním jsme mohli vidět, jak Franta pozval Dášu na rande a dokonce se políbili. Mezitím v Luďanově domě probíhala debata Snědé tísně o vyjednávání lepších podmínek pro romské děti. Debata se však zvrtla a jak to tak u romských občanů bývá, začalo být dost veselo.

Alkohol tekl proudem, živá hudba byla slyšet určitě až v Severce a tancovalo se, kde se dalo. Právě tento moment zachytil herec Martin Hofmann, který hraje Luďana, na svůj mobilní telefon a nyní ho zveřejnil na svém Instagramu

"Takhle to vypadá u mě doma," prohodil herec a stočil mobil na hráče na harmoniku. V pozadí je vidět štáb, kamery a romské (ne)herce, kteří v Mostě! účinkují. Právě oni dodávají oblíbenému seriálu na autenticitě a jak je vidět, ani v zákulisí s nimi není žádná nuda.

Související články

Další články