Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Snažilky, vařilky, lesany a spol: 6 DĚSIVÝCH TYPŮ ŽEN na českém internetu

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
BIZÁR
V dnešní době plné internetu, chytrých telefonů a přenosných počítačů je téměř každý připojen k nějaké sociální síti. Moderní technologie nám umožňují být online 24 hodin denně a na Facebooku tak vznikají skupiny a fóra, nad jejichž obsahem zůstává rozum stát. Internetovému bizáru stále vládnou ženy, které se pod vlivem neověřených informací vrhají do víru nového života. Narazit můžete na lesany, mamynky (nový výraz pro neschopné matky, to y je tam opravdu schválně) a mnoho dalších. Ale pozor, vstup do jejich skupin vám doporučujeme jen na vlastní nebezpečí!

Kolik typů žen vlastně můžete na českém internetu najít? Doslova nespočet. Ženy, které podle informací na svých profilech pracují například pro podnik "mateřská, ale určitě ne dovolená", se totiž velmi rády přidávají k nejrůznějším komunitám a zakládají další, aby zahnaly každodenní nudu a pomocí sociální sítě se spojily s dalšími ženami, které vyznávají stejný životní styl nebo sdílí stejné názory na nejrůznější témata od kojení až po doktory, alias "vrahy v bílých pláštích". Jakým ženám je pro vlastní dobro lepší se vyhnout?

Mamynky

Jde o terminus technicus, který vznikl na sociálních sítích už před pár lety. Ženy označované za mamynky se tomuto termínu vyhýbají a nenávidí, když je tak někdo nazve. Jeden by řekl, že bude těžké poznat ženu, která k mamynkám patří, když se tak sama neoznačuje. To je ale omyl. Mamynku poznáte obvykle velmi snadno, především díky otevřenému profilu a díky zaměstnání ve firmě "mateřská, ale určitě ne dovolená". Tyto ženy mají v oblibě vystavovat veřejně své děti nahé a zúčastňují se každé soutěže o dětské potřeby. Mají nutkání narvat své dítě pod nos všem uživatelům sociálních sítí a tak není výjimkou, že fotky jejich robátek naleznete i tam, kde byste je vůbec nečekali, například na fórech o vaření. Na upozornění ostatních uživatelů, že fotka jejich dítěte může být zneužita pedofilem, obvykle reagují vznětlivě. Lidem, kteří nejsou na jejich největší životní úspěch v podobě dítěte zvědaví, vzkazují, ať jim nelezou na jejich veřejný profil. Bez ostatních mamynek by si nevěděly rady ani s tím, co dát dítěti k jídlu, kdy ho vzít k doktorovi a jak ho vůbec vychovat.

Lesany

Mír a lásku všem! Lesanských skupin je na Facebooku přehršel, a pokud se podíváte do seznamu jejich členů, budete mít pocit, že si jedna žena založila stovky účtů. Téměř všechny tyto osoby jsou totiž charakteristické dlouhými, pokud možno nebarvenými vlasy, batikovaným oblečením a fotkami v přírodě. Jejich nejoblíbenějším materiálem je konopné vlákno a sprcha jim většinou moc neříká. Ideálním programem jejich dne je posedávání na palouku, kde pletou věnce, leží v trávě a konzumují domácí veganské pokrmy. Pokud na internetu narazíte na ženu, která vás odsuzuje za to, že nemáte problém si dát steak, můžete si být jistí, že se s největší pravděpodobností jedná právě o Lesanu. Ty totiž mají potřeba jejich životní styl nutit dalším lidem a odsuzovat ty, kteří žijí jinak, i když hlásají, že milují celý svět a všechny živé bytosti, jež ho obývají.

Tvořilky

Říkáte si, co dělá v prodejní skupině příspěvek od ženy, která nutně shání rozbité květináče zdarma? Nezoufejte, přinášíme vám odpověď. Narazili jste na tvořilku. Tyto ženy se vyznačují schopností vytvořit z nepotřebných věcí ještě méně potřebné produkty. Obvykle zastávají stanovisko, že co si člověk neudělá, to nemá. Pokud sháníte originální vánoční dárek pro někoho, komu se chcete pomstít, neváhejte je kontaktovat. Vyrobí pro vás všechno, od saténového potahu na záchodové prkénko, až po lustr z plastových lžiček. Hledají využití pro všechno, co jim doma přebývá a tak se nesmíte ničemu divit, když v jejich skupinách narazíte na dotaz, jak při tvoření zužitkovat nedojedené kukuřičné křupky, či jak naložit s utěrkami, které jsou na utírání nádobí už moc špinavé.

Snažilky

Jejich revírem jsou skupiny o přirozeném početí, prstíčkové metodě (nechcete vědět, co to je) a tajné ženské skupiny, kde vyzvídají u ostatních členek jak přelstít chlapa, který o roli otce ještě nestojí. Jejich zbraní jsou jehly k propichování prezervativů. Kvůli vidině početí jsou ochotné vyzkoušet cokoliv, od nejrůznějších seminářů po podezřelou tibetskou kosmeceutiku. Na jejich profilech obvykle narazíte na několik fotek ovulačních testů s dotazem na jejich přátele, zda mají ovulku, nebo ne. Tuleníčko obvykle provozují pouze v plodných dnech a příťovi či manžovi zakazují onanii.

Těhulky

Bývalé snažilky se postupně přesouvají ze skupin o početí do skupin pro těhotné. O své graviditě informují další členky skupin pomocí fotek počůraných těhotenských testů a už od prvního dne přemýšlí, jakým vtipným způsobem oznámí brzký příchod mimíska rodině. Internet zaplavují týdně alespoň jednou fotkou svého břicha a ke konci těhotenství už obvykle přemýšlejí, kdy se znovu stanou snažilkami. Nestydí se vyvěsit na Facebook svoje špinavé kalhotky a ptát se, jestli jde o hlenovou zátku nebo o výtok, bez ohledu na to, zda se z nich někomu udělá špatně. Po dobu devíti měsíců intenzivně sledují mamynkovské portály, aby se připravily na život s mimískem

Vařilky

Na tyto ženy si dávejte obzvlášť pozor! Jsou schopné se inflitrovat do každé skupiny o vaření a začít se chlubit svými nesmrtelnými výrobky. Tatranka v trojobalu, špagety v párku nebo rajská vytvořená z kečupu jsou jejich denní chleba. Když zjistí, že mají doma něco s prošlou či vyprchávající záruční lhůtou, okamžitě to zužitkují, nejlépe všechno dohromady, protože u nich nesmí přijít žádné jídlo nazmar.

O absurdnosti některých dotazů napříč zmíněnými skupinami se můžete v galerii přesvědčit sami, ale upozorňujeme, že s ohledem na vaše duševní zdraví je vstup na vlastní nebezpečí.

Související články

Další články