Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sňatek Pamely Anderson vydržel 12 dní: Obrala mě o miliony, tvrdí zhrzený exmanžel

Sňatek Pamely Anderson vydržel 12 dní: Obrala mě o miliony, tvrdí zhrzený exmanžel
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
rozvod
Před pár týdny se svět dozvěděl o velmi rychlé svatbě Pamely Anderson (52) a Jona Peterse (74). Jen o pár dní později přišla informace o jejich rozchodu, manželství vydrželo pouhých 12 dní. Vztah se rozhodl ukončit právě boháč Peters, který nyní tvrdí, že vypočítavá hvězda Pobřežní hlídky si ho vzala kvůli penězům a oškubala ho o miliony.

Jon Peters byl v pořadí už pátým manželem někdejší sexbomby Pamely Anderson. Žádný její rozvod či rozchod se neobešel alespoň bez malého skandálu a stejně tak tomu je i nyní. Zámožný filmový producent tvrdí, že Pamela využila jeho velké lásky a obrala ho o velké peníze.

Peters byl do Pamely zamilovaný desítky let a o ruku ji neúspěšně požádal několikrát. Nyní to podle něj bylo naopak. „Dostal jsem od ní SMS, že si mě chce vzít, považoval jsem to za splněný sen. Dokonce jsem kvůli ní nechal svou aktuální snoubenku, která se ke mně měla stěhovat,“ napsal producent v dopisu pro americký deník New York Post.

Anderson tvrdila, že za rozvodem bylo Petersovo manipulativní chování, on však celou situaci vidí jinak. „Byla úplně na mizině, zaplatil jsem za ni dluhy ve výši 200 tisíc dolarů (4,5 milionu korun) a vybavil jsem jí šatník. Teď jsem se místo vděku dočkal osočování. Největší hlupák je starý hlupák,“ posteskl si Jon.

Pamela vrací úder

Na Jonův dopis pro New York Post zareagovala Pamela Anderson prostřednictvím svého manažera. Podle ní se jedná o vymyšlená a směšná prohlášení. Bývalí manželé se shodují jen v tom, že právě Peters byl ten, kdo manželství ukončil. Prý si uvědomil, že ve svém věku chce raději klid, než milostný vztah, který řeší celý svět.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy