Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Smyslné rty Scarlett Johansson už líbá zase někdo jiný: Je to tenhle pohledný Francouz!

Scarlett Johannson s novou známostí Romainem Dauriacem.
Zdroj: The Sun

Herečka Scarlett Johansson (28) už zase není sama. Posledním jejím přítelem, se kterým ji nafotili paparazzi, je pohledný Francouz Romain Dauriac.

Johansson se v roce 2010 rozvedla s hercem Ryanem Reynoldsem, za kterého byla vdaná dva roky. "Čím víc jsem starší, tím lépe poznávám samu sebe, což je samozřejmě důležité pro moje vztahy," uvedla herečka. Po rozvodu randila Johansson s Seanem Pennem, ale vztah vydržel jen půl roku. Poté se hvězda filmu Ztraceno v překladu zamilovala do reklamního manažera Nata Naylora, který žárlil na exmilence Scarlett Jareda Leta, se kterým se herečka sešla pouze na přátelské úrovni.

Teď snad Johansson potkalo pravé štěstí v podobě kreativního ředitele Dauriaka. Během jednoho rozhovoru pro Marie Claire jí uniklo, jak si užila party, na které byla právě s Romainem. "S mým přítelem jsme protančili celou noc a byli jsme ti nejlepší tanečníci."

Herečku s Romainem seznámil společný přítel umělec Fuzi, který Scarlett vytvořil bizarní tetování v podobě podkovy a nápisu Lucky you.

Související články

Další články