Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Smyslné rty Scarlett Johansson už líbá zase někdo jiný: Je to tenhle pohledný Francouz!

Scarlett Johansson s novou známostí Romainem Dauriakem.

Herečka Scarlett Johansson (28) už zase není sama. Posledním jejím přítelem, se kterým ji nafotili paparazzi, je pohledný Francouz Romain Dauriac.

Johansson se v roce 2010 rozvedla s hercem Ryanem Reynoldsem, za kterého byla vdaná dva roky. „Čím víc jsem starší, tím lépe poznávám samu sebe, což je samozřejmě důležité pro moje vztahy,“ uvedla herečka. Po rozvodu randila Johansson s Seanem Pennem, ale vztah vydržel jen půl roku. Poté se hvězda filmu Ztraceno v překladu zamilovala do reklamního manažera Nata Naylora, který žárlil na exmilence Scarlett Jareda Leta, se kterým se herečka sešla pouze na přátelské úrovni.

Teď snad Johansson potkalo pravé štěstí v podobě kreativního ředitele Dauriaka. Během jednoho rozhovoru pro Marie Claire jí uniklo, jak si užila party, na které byla právě s Romainem. „S mým přítelem jsme protančili celou noc a byli jsme ti nejlepší tanečníci.“

Herečku s Romainem seznámil společný přítel umělec Fuzi, který Scarlett vytvořil bizarní tetování v podobě podkovy a nápisu Lucky you.

Mohlo by vás zajímat

Další články