Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Smyslná Kuchařová předvedla nejlepší výkon ve StarDance: Hned v prvním kole si našlápla na královnu parketu

Taťána Kuchařová a Jan Onder.
Zdroj: reprofoto ČT1/StarDance
+ Další fotografie

Nutno říct, že během sobotního večera, kdy se začal vysílat první díl šesté řady taneční soutěže StarDance, se musely všem opotit obrazovky.

To když na parket vešla ladným krokem bývalá Miss World Taťána Kuchařová (25), která dostala jako tanečního partnera dvojnásobného krále parketu Jana Ondera.

Spolu hned na úvod předvedli smyslnou rumbu a porota soutěže z nich byla jako v oparu. I obávaný kat Zdeněk Chlopčík musel uznat, že na nováčka si vedla skvěle, a hned se oba dostali do čela tabulky, i když hodnocení porotců ještě nemá vliv na vyřazování soutěžících.

Skoro polonahá Táňa tak nasadila hned ze startu laťku hodně vysoko, nejen svým oblečkem a skvělou postavou, ale i tanečním uměním. Sama už před vstupem do soutěže tvrdila, že tanec je její vášní a ráda by ukázala, co v ní je. Pokud tedy bylo tohle jen rozehřívací kolo, mají se ostatní soutěžící i diváci na co těšit.

Související články

Další články