Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Smyslná finalistka ze soutěže krásy s trpkou minulostí. Nejmladší soutěžící Kateřina Zálišová odhalila svoji 13. komnatu

Smyslná finalistka ze soutěže krásy s trpkou minulostí. Nejmladší soutěžící Kateřina Zálišová odhalila svoji 13. komnatu
Zdroj: www.wesnap.cz/ Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Kateřina Zálišová (17) toho dokázala na tak nízký věk opravdu hodně. V New Yorku prezentovala svou střední uměleckořemeslnou školu oděvní a momentálně bojuje o titul nové Miss Czech Republic 2018. Její minulost ale nebyla tak růžová, jak by se mohlo zdát.

Soutěžící Miss Czech Republic 2018 s číslem tři Kateřina Zálišová je půvabná dívka a jedna ze dvou nejmladších soutěžících letošní finálové desítky v soutěži krásy pod vedením sexy brunetky a ředitelky soutěže Taťány Makarenko (28).

Kateřina je typ modelky, kterou si zapamatujete hned na první pohled. Její smyslné rty a jemné rysy se vám zaryjí do paměti. Kromě krásy a momentálních úspěchů ji ale od dětství provázela i trpká realita, se kterou se Kateřina musela poprat.

"Otec mě a maminku opustil, než jsem se narodila. Poté mě nikdy nechtěl potkat a já do dneška nevím, kdo je. I když pravidelně posílá alimenty, o setkání se mnou neprojevil nikdy zájem. Poprvé mi napsal dopis k posledním narozeninám, kde mi pouze popřál, ale o setkání nepadlo ani slovo," dodala Kateřina.

Proč si myslíš, že o tebe neprojevil zájem, i když alimenty platil na čas? "Má vlastní rodinu a děti, myslím si, že proto neměl tendence se scházet." Kateřina na svůj věk ale působí hodně dospěle a vyrovnaně, z chování svého otce si zdá se nic nedělá.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy