Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Smyslná Eva Decastelo čelí odporným útokům! Podívejte se, co jí posílají oplzlí fanoušci

+ Dalších 33 fotografií
Svůdná a žhavá moderátorka Eva Decastelo (40) sice oslavila čtyřicítku, ale pořád vypadá božsky. A i kvůli tomu se stala obětí sexuálního obtěžování přes sociální síť Instagram. Dostane vás, jak herečka zareagovala!

Moderátorka, herečka, manželka a hlavně matka Eva Decastelo (40) se na sociální síti Instagram jen nedávno setkala s poněkud nestandardním chováním neznámých mužů. Jelikož Eva vypadá skvěle, nebojí se poodhalit a ukázat na svém profilu odvážné fotky. Zřejmě právě to přimělo muže posílat jí hanbaté fotky.

Muž, jehož jméno Eva na Instagramu zveřejnila, jí nejdříve poslal svůj penis a poté, co jej zveřejnila, dokonce i video, na němž onanuje. To moderátorku vytočilo: „Tak hele, co vede ty chlapy k tomu, že holce, kterou neznají, pošlou fotku péra?“ ptala se Eva.

Následně obdržela právě vzpomínané video, a tak se vyjádřila ještě jednou: „Tak nic, pán poslal ještě honící video. Tak jsem ho blokla, protože fakt netuším, co je schopný poslat jako další!“ Eva není první známou osobností, které se něco podobného stalo. Připadá vám to normální?

Mohlo by vás zajímat

Další články