Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Smutný život narkomanky Katky: Obrala o peníze člověka, který jí chtěl pomoct

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
smutný osud
Našla si nového přítele a její život se rázem změnil o 180 stupňů. Řeč je o nejznámější narkomance Česka Katce Bradáčové (41). S novou láskou, která jí začátkem roku vstoupila do života, se zdálo, že Katka najde nový, lepší životní směr. Jenže teď se ukazuje, že šlo o klamavé zdání. Katka kvůli tomu, aby získala drogu, je ochotna překročit pomyslnou čáru dobrých mravů. Redakce eXtra.cz získala zpověď ženy, která Katce chtěla pomoci, ale pořádně naletěla. Přišla o finanční částku, sice menší, ale z toho, co na vlastní oči viděla, se lidsky jen těžko vzpamatovává.

Žena, která se s Katkou sešla, říkejme jí Erika, věřila, že Katce dokáže pomoct. Jenže její zkušenost s Katkou je smutná. „Moc mě mrzí, co se stalo. Jsem důvěřivá až naivní,“ začala vyprávět svou negativní zkušenost Erika, která se rozhodla popsat svou zkušenost s Katkou, aby varovala ostatní dobré duše, které chtějí narkomance přes 25 let závislé na droze pomoci.

„Příběh Katky sleduji od samého začátku. Mnohdy jsem nechápala komentáře, které lidé o Katce psali a snažila se Katku chápat. Myslet si, že opravdu neměla lehký život a osud k ní není přívětivý, bylo naivní. O víkendu jsem se přesvědčila osobně, jaká je vlastně pravda. S Katkou jsem byla v kontaktu telefonicky, měly jsme schůzku v Praze, měla jsem s sebou i věci pro ni, oblečení a podobně,“ prozradila redaktorovi eXtra.cz Erika.

Aby svá slova potvrdila, poskytla redakci nový telefonní kontakt na Katku, který skutečně funguje. „Zaskočilo mě, že věci si ode mne ani nevzala a moc o ně nejevila zájem. Ze začátku se zdála v pohodě, její přítel přišel s ní. To byla ale totální katastrofa a škoda mluvit. Byl vulgární, nepříjemný a totálně despotický člověk,“ pokračovala Erika. „Nabízela jsem Katce, že si můžeme sednout na kávu, což odmítla. Pak chtěla pití nebo něco k jídlu, pro mě nebyl problém takto pomoci. Když jsem jí dala peníze, aby si do obchodu došla, nevěřila jsem vlastním očím. Nejprve se zdržela v hloučku lidí a pak že chce jít na toaletu, z peněz, co jsem jí dala, což byly tři stovky, mi vrátila jen drobné, no nevěřila jsem, že si za to koupila drogu a chtěla, abych si dala taky. Píchat si ji přede mnou. Opravdu strašná zkušenost a zážitek. Pro ty, kteří by ji chtěli pomoct jako já, jen vzkazuji, nenaleťte,“ dodala Erika.

Redakce eXtra.cz Katku přes telefon oslovila. Katka ale evidentně pod vlivem nového přítele odmítla komunikaci a nechala za sebe mluvit přítele Iva. Ten věc odmítl komentovat se slovy, že se ozve. Neozval.

Přitom to není tak dlouho, co Katka byla na dobré cestě. Ještě v loňském prosinci toužila po detoxu a věřila v to, že by mohla být se svou dcerou, kterou má její babička v péči. Jak to vypadá, dala se opět na špatnou cestu. S novým přítelem, několikaměsíčním štěnětem Sargonem, se raději toulá životem, přespává na okraji Prahy a její každodenní náplní je sehnat peníze, aby měla na dávku. A to za cenu, že oklame i člověka, který jí chce pomoci… Její životní změna je v nedohlednu a sama Katka nejspíše tuší, že pomyslné světlo na konci tunelu se jí zase vzdálilo.

Související články

Další články